Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély terhességre...

Mennyi az esély terhességre ha nem ovukor vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Párommal még direkt nem akarunk próbálkozni nyárig (most hagytam abba a fogamzásgátlót)

Nem védekezünk csak az ovuláció környékén, akkor óvszerrel. Így mekkora az esély a terhességre?

Mert én csak azt találtam, hogy védekezés nékül 20-25% illetve egy év alatt 85%.

Köszönöm a válaszokat!


2017. máj. 3. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha most hagytad abba a fogamzásgátlót, még nem tudhatod, hogy mikor van ovu, illetve hogy van-e egyáltalán. Így elég nehéz belőni, hogy mikor kell óvszert húzni... Szóval esélyt mondani ebben a szituban lehetetlen. Nekem első gyógyszer utáni hónapban 13. napon, a másodikban a 20. napon, a harmadikban a 14. napon volt tüszőrepedésem. (hőgörbét vezetek)
2017. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a múlt hónapban nagyon fáradtak voltunk, sok volt a munka, keveset tudtunk együtt lenni, nem is bíztam benne. Múlt héten pozit teszteltem, szépen erősödik :)
2017. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már decemberben abbahagytam és azóta én is hőmérőzök. Már januárban volt peteérésem, utána voltam pont dokinál.

Ez az első ciklus óvszer nélkül, mert nem igazán szerettük meg, de eredetileg nyáron terveztük elkezdeni a probálkozást csak eü gond miatt abba kellett hagynom a bogyót.

2017. máj. 3. 11:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok #2-es! Boldog babavárást!
2017. máj. 3. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha hőmérőzől, az jó megoldás. Szerintem ha ovukor védekeztek, akkor eléggé lecsökken az esély, ritra, amikor van extra peteérés. Persze nem lehetetlen, szóval ha még nem akartok próbálkozni, vagy nem akarjátok, hogy becsússzon, akkor inkább védekezzetek mindig.
2017. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha becsúszik nincs gond, szeretnénk babát már. De a direkt probálkozással várnánk egy picit még (nemsokára lesz az esküvőnk és onnantól gondoltuk)

De nem szeretjük az óvszert és ha már abba kellett hagynom előbb a bogyót nem gond ha becsúszik. Csak nem tudtam mennyi az esély így, sokat csökken vagy csak minimálisan ezzel a módszerrel.

Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 3. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha minden oké, és együtt vagytok pont a megfelelő időben, akkor is csak 10-15% az esély. Ezért is van, hogy sokan 1 évig ki sem vizsgálják az ember lányát, 1 év alatt teljesen átlagos és normális, hogy nem jön össze. Persze nyilván van, akinek hamarabb is, de azért az a ritkább.


Védekezzetek megszakításossal esetleg.

2017. máj. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!