Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt hány nap után pozitív?

Ovu teszt hány nap után pozitív?

Figyelt kérdés

Eddig csak hőt mértem és abból következtettem az ovu idöpontjára (ill múlt hónapban volt egy ici pici barnázásom is)

Most használok először ovu tesztet. Kedden kezdtem el használni először (elméletben pénteken lesz ovum) extra halvány lett, szerdán konkrétan semmi csík.

Lehet hogy így is pénteken lesz ovum vagy azért valami csíknak kellene már lennie 2-3 nappal előtte?

A hőm sem esett még le de eddig mindig időben volt pém.

Most később lesz vagy akár már volt?


2017. máj. 4. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Görbét tudsz mutatni? Bármi lehet egyelőre, későbbis lehet ovud. De lehet az is, hogy neked érzékenyebb tesztre van szükséged. Egyelőre x.
2017. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig így alakul a hónapom.

[link]

Mondjuk az alaphőm is két tizeddel magasabb mint szokott.

36,5 és 36,3 szokott csak lenni aztán leesik 36,0 ra majd fel 36,7-8 ra ovukor onnan vissza 36,5-6 ra mensi előtt újra 36,3-ra. Eddig kb mindig így volt.

2017. máj. 4. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre várnunk kell. Ja, meg szexelni. :-)
2017. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudunk sajnos sűrűn együtt lenni, de igyekszünk :)

Egyébként tényleg ez a lényeg. Csak kíváncsi vagyok, mert ez az első tesztes hónapom és azt hittem, hogy szépen erősödik majd a csík mint másoknál.

2017. máj. 4. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!