Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Menstruáció" után halvány...

Harminc Hét kérdése:

"Menstruáció" után halvány pozitívat teszteltem. Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

22-ére nem vártam, majd amikor már 5 napja késett, megkíséreltem egy tesztet csinálni, ami negatív lett, és estére barnáztam, pár csepp vérrel. Majd reggelre erősödött, de kb. ennyi is volt, és ismét barnáztam pár napig, gyengén. 30án mégis csináltam egy tesztet, mert 28án majdnem elájultam, le kellett feküdnöm, és 29én egész nap tompa fejfájás és szédülés volt porondon. Ekkor nem hittem a szememnek, de egy nagyon halványat teszteltem. (x-epiles 2db-os) Halkan magamban örültem neki, majd elhatároztam, hogy ma reggel csinálok mégegyet (szintén x-epil, de a vizeletsugarasverzió). Ma pedig nagyon-nagyon-nagyon-nagyon halvány, szinte már negatívnak vélem. Hogy lehetséges ez???

Valakinek hasonló tapasztalat?



2017. máj. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az x-epil majdnem mindenkinek tartalmaz egy halovany masodik csikot. Naponta ezt olvasni sajnos, lattam a feltett kepeket is.
2017. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Akkor ezek szerint, nem lehet hinni neki.

Furcsa ez az egész, mert tüneteim viszont voltak/vannak...

Melyek a megbízható tesztek? Vagy inkább forduljak orvoshoz, az a biztos?

2017. máj. 3. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Vennék a helyedben másfajta tesztet is. Nekem az x-epil sosem volt két csíkos, amikor nem voltam terhes, viszont nem várt napján mutatta mindkét terhességem.
2017. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt az x-epillel, rendesen működött. A 25. napon negatív lett (elszámoltam magam és túl korán csináltam), és nem volt második csík halványan sem, a 29-ediket pedig pozitív.


De csinálj még egyet, ha megnyugtat. Ha pozitív lesz, akkor nagyon gyorsan menj el dokihoz, mert a vérzés nem normális, ha negatív lesz, akkor kémiai terhesség lehetett, és amikor pozitív lett a teszt, még volt kimutatható hcg, ami azóta kiürülhetett.

2017. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinalj masik fajta tesztet. En legutobb 6db xepil tesztet csinaltam az osszesen ott volt a halvanymasodik csik . Orvos megnezett nem voltam terhes.
2017. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is halvàny volt az xepil teszt vasárnap, szinte nem is lehetett látni. És azóta csináltam facellet is, és ott a 2 csík. Szóval lehetsz terhes, várj pár napot.
2017. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Aranyosak vagytok. Azóta is tompa fejfájás, szédülés, erős fáradtságérzésm, érzékeny mellek. Pár napot várok még, bár már közeledik a köv. ovum, úgyhogy lehet, hogy már az ovu teszt is negatív lesz. És akkor választ kapok... :)

Dokihoz is bejelentkezem...

2017. máj. 4. 16:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy nez ki, nincs baba. Most volt peteeresem! Majd talán most úgy dönt, velem marad! :)
2017. máj. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!