Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan számoljam a dpo-t? Na...

Honnan számoljam a dpo-t? Na most össze zavarodtam

Figyelt kérdés

Eddig úgy számoltam, hogy az első negatív nap az 1 dpo.

De most több helyen olvasom hogy a 2ik negatív naptól van az 1 dpo.


Indok:

Az első negatív lh teszt után 24-36 óra múlva reped meg a tüsző utána szabadul ki a petesejt.

Tehát nem az első negatív naptól kell számolni hanem az utána lévő naptól...



2017. máj. 4. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első negatív nap a tüszőrepedés. A DPO a tüszőrepedés utáni időszak, így a tüszőrepedés a 0. nap, tehát a második negatív nap az 1. dpo.
2017. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahham értem, ja végülis így logikus 😊

Köszönöm a választ

2017. máj. 4. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta h az ELSŐ negativ lh tesztes nap az 1.dpo mivel akkor már találkozhatnak a spermium és a petedejt mivel( elvileg ) megrepedt a tuszo és kiszabadult a pete. 100% h igy van.:)
2017. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég beszédes a neve: day past ovulation
2017. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Norman Bates ***** válasza:

#3-as, nem hiszem hogy a dokid mondta volna.

A pozitiv nap az lh csucs, onnan 24-36 ora az ovuig. Az elso negativ nap az ovulacio.

Day past ovulation= hany nappal ovu UTAN vagy. (Ovu napjan nem lehetsz egy nappal ovu utan)

A 2. Negativ napon vagy 1.dpo ( 1 nappal vagy ovu utan)

2017. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hűha, én mindig az utolsó pozitív naptól számoltam XD


Akkor ezek szerint, ha a második negatív nap az 1. dpo.... akkor én a 8. dpo-n pozit teszteltem???? Bár mondjuk egy két napon lovagolni is totál fölös :D


Mindenhol mást lehet olvasni... :S


Bocsánat kicsit közbekotyogtam és igazából válaszolni sem tudok, csak leírtam, hogy nálam így 8. dpo-n lett volna pozitív a hcg teszt ami aztán igen fura. :)


27hkm

2017. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!