Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5-6. ciklusnapon esett valaki...

5-6. ciklusnapon esett valaki teherbe?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor úgy gondoltad, hogy Neked is középidőben van peteérésed?
2017. máj. 7. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve úgy gondoltam, hogy 5-6. ciklusnapon való próbálkozásból sikerült-e.
2017. máj. 7. 21:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Menstruáció utolsó napján (6. ciklusnap) voltunk együtt. Aztán férjem utazott külföldre, úgyhogy egész biztosan akkor fogant. Nem is gondoltam, hogy sikerült, csak mikor már több napja késett, akkor csináltam egy tesztet.

Teljesen szabályos, 29-30 napos ciklusom van 12 éves korom óta.

2017. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom pontosan mikor fogant,de mensi után közvetlen kb,mert utána védekeztünk már (lábműtétre akkor kaptam időpontot és hát mondom nincs még a közelben a középidő,hát védekezzünk). Egy hét egy nappal idősebb a baba,mint a havi szerint kéne. Emiatt a kombinált tesztet el is buktam,mivel sztk-ban nem írták át a korát és határértékes nyaki redő lett,maradt a nifty 33 helyett 139ezerért az sztk hibájából. Várjuk az eredményt és imádkozunk,hogy ne legyen beteg.
2017. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi a biztató hozzászólásokat! Utolsó, biztosan minden rendben lesz!
2017. máj. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!