Cicus3456 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam neten hogy mik az első tünetek és pár db igaz rám.(már 2 hete fáj a mellem és gyakrabban járok wc-re is)A második kérdésem az lenne hogy ha az vagyok akkor esetleg nem-e tudtok valamit amitől természtesen ,,elmehet,, a baba vagy olyat amitől hamarabb megjöhet a menzeszem.(még nem rendszeres).A valami alatt teára gondolok hogy megiszom és elmegy...filme láttam nem tudom igaz-e.
2017. máj. 8. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexeltél, akkor lehetsz terhes.


És nincs ilyen tea. Abortusznak hívják. Hány éves vagy?

2017. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. ha nem védekeztetek, lehetsz

2. nincs ilyen csodaszer, ha lenne nem lenne sok ezer műtét évente

3. ne kísérletezz semmivel, csak te mennél el, nem a gyerek.

2017. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Szexelni nagylány voltál, de a felelősséget vállalni már nem? Szólj szépen anyukádnak, had tudja milyen ügyes lánya van.
2017. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es 17 vagyok

3-as anyukám nagyon jól tudja hogy vagyok a barátommal...mindent megbeszélek vele,néha tanácsot is ad mit hogy csináljak,nagyon jó kapcsolatban vagyok anyukámmal.De csak egy kérdés volt és úgy látom neked az ilyen kérdések nem tetszenek.Nincs több ezer kérdés amire akár okosat is válaszolhatnál?Csak a kioktatáson jár az eszed ,te se lehet valami nagy zseni.

2017. máj. 8. 18:34
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát szerintem te ne beszélj a zseniségről, ha még azt se tudod teherbe eshettél-e:-D Mert ugye ez nem az okos emberek ismertetőjele. Ha meg annyira jóban vagy anyukáddal tőle kérdezd meg..nem hiszem el hogy anyukád a vasárnapi ebédnél kitárgyalja hogy legközelebb inkább kutyapózban csináljátok...
2017. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az vagyok.A párom aggódik mert van pár tünet ami igaz rám.És édasanyám már sok tanácsot adott szopással kapcsolatban is(és ha már ilyen vicces kedvedben vagy,nem ebéd közben mondta hanem főzés közben).
2017. máj. 8. 18:44
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor a fogamzásgátlással kapcsolatban is adjon tanácsot az anyukád.
2017. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

akkor adjon tanácsot az abortusszal kapcsolatban is, hiszen láthatóan semmi fogalmad sincs a dologról. Biztosan ad neked rá pénzt is.


Amúgy ha a szopással kapcsolatban tudott tippeket adni, a normális védekezéssel kapcsolatban miért nem? Megérett a világ a pusztulásra.

2017. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj teszet és megtudod. Nincsen ilyen tea, se más termék. Ha olyan jóban vagytok, majd elkísér a nőgyógyászhoz, elvégre ha tényleg abortuszra lenne szükséged, kiskorú lévén úgyis kell a belegyezése. Miközben a tini lányát az orális szexre trenírozta főzés közben, a felelős védekezés rejtelmeibe is beavathatott volna, már ha e nem vicc volt részedről aza megjegyzés, amit azért nagyon remélek. A pasid meg ha olyan hajj de aggódós fajta, húzzon gumit legközelebb és akkor nincsen para a jövőben.
2017. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Beavatott mindenbe,dehát ki lehet próbálni egyszer úgy gondoltuk.Mondjuk előtte is késett több napot is mint most de azért lehet hogy a teszt ötletet mefogadom.És szerintem nem kell egyből agreszívan válaszolni vagy negatívan,lehet a ti gyereketek is igy lesz és nem fog szólni nektek.És pl. már akkor szól ha nagy a baj már nem lehet elvetetni akkor is ilyen agreszívak lesztek?
2017. máj. 8. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!