Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. Dpo-n tartok. Ha sikerül a...

7. Dpo-n tartok. Ha sikerül a baba ebben a hónapban, akkor azert erezhetem a mai naptol a szúrkáládásokat lennt? Taoasztalatokat varnék azoktol, akinel volt baba es erzett ilyet. ☺

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5* voltam terhes. Mindig éreztem olyankor szurkálást, de sajnos ez nem mérvadó!
2017. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a sikertelen ciklusokban is éreztem szúrkálódást.

A sikeresben viszont társult mellé egy furcsa zsibbadó "görcsölő" érzés is a jobb petefészkemnél.

Erre figyeltem fel a legjobban, mert ilyent addig még nem tapasztaltam.Ja és a 7.dpo-n kezdődött :)

De szerintem ez mindenkinél más.

2017. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sikertelenben, sikeresben és vetélés alatt is ereztem. (Nálam) tehát nem mervadó. :)
2017. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én ma vagyok a 7. Dpo-n harmadik próbálkozós hónap eddig minden hónapban éreztem/érezni véltem ilyenkor a szúrkát görcsöt mégsem volt baba. Tudom aki régóta próbálkozik minden jelbe kapaszkodik hátha baba de annál nagyobb csalódás ha mégsem.
2017. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok az lemaradt hogy drukkolok neked :)
2017. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En ezeket ossze-vissza ereztem. Harom terhessegbol kettonel ereztem, egynel nem, a tobbi ciklusomnal meg kb. fele-fele aranyban.


A babatervezes egyik legrosszabb (es egyben legfeleslegesebb ) dolga dpo-rol dpo-ra vizsgalgatni a "tuneteket". Mindenkinek mas a szervezete, a tied sem oramu, tehat egyreszt masok tapasztalata itt semmit nem szamit (ugyanis lehet hogy nalad total mashogy lesz), masreszt latod, a jelek semmit nem jelentenek mert terhes es nem terhes honapban is erezheti az ember tokugyanazt.

2017. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!