Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovulációs napom május...

Kókuszlány kérdése:

Ha ovulációs napom május 14-én van mikor érdemes elkezdeni a babaprojektet?

Figyelt kérdés
lehet minden nap is akár?Palástfű teát meddig lehet inni vagy melyik teát lehet inni végig a gyerekkészítés közben és terhesség alatt is, pl cickafarkfű

2017. máj. 7. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló .valószínű nem vagy kompetens ebben az ügyben ha ilyen finoman fogalmazol
2017. máj. 7. 20:43
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Mi a párommal minden másnap voltunk együtt és akkor jött a baba. Akár ma is elkezdhetitek, ártani nem fogtok vele :)

A cickafark teát az ovuláció napjáig (segíti a peteérést), a palástfű teát pedig az ovu napjától, amíg megjön a menzesz. Ha teherbe esel, utána is ihatod. Segítia beágyazódást és csökkenti a vetélés esélyét. Sok sikert a babához!

2017. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miközben èpp kèszìtitek a gyereket, akkor inkàbb ne teázgass! Mèg leborìtod magad kèt lökès között!

😁

2017. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen buta hozzászólást csak az tud írni, aki nem vágyik gyerekre, vagy minden probléma nélkül összejött a gyerek.
2017. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

jaj az első kommment volt durva de az töröltettem szerintem vicces .Nyilván nem fogok közben teázni :) De amúgy én vagy mi nagyon kezdők vagyunk :) azért van ennyi bugyutának tűnő kérdésem.

Konkrétan arra vagyok kíváncsi hogy mikor vége van a menszimnek ami 04.30.volt és a ovulációm 05.14.én lesz a kettő között érdemes rá startolni a gyerek projektre?

2017. máj. 7. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nekunk ugy jott össze h mindennap egyutt voltunk. Ha jok a párod spermái akkor egyutt lehet lenni mindennap. Ha viszont keves a sperma szám akkor pedig 2 naponta. Mi 3 evig vartunk rá. Én ciklus 11. Napjátol ciklus 22. Ig mindennap egyutt voltunk. Es ha lehet engedd a temat. Sok sikert!
2017. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is 30.an jott meg sajnalatos modon... :/ es 14.re szurta be az ovut,bar mi ettil fuggetlenul napi szinten egyutt vagyunk es majd jon ha szeretne! Mar 4. Sikertelen honapon vagyunk tul,de ahoz kepest akik evekig probalkoznak nincs meg okom felni! Inkabb bizakodom! Van mar ketto gyerkoc,ok elsore osszejottek!
2017. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!