Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély a görbém alapján?

Van még esély a görbém alapján?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem, de most is kíváncsi lennék a tapasztaltabbak véleményére. Ma reggel teszteltem, negatív. A ciklusaim változóak, de nagyjából 25-26 naposak. A válaszokat előre is köszönöm.

[link]


2010. máj. 16. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csökken lejjebb és újra megemelkedne akkor talán van esély szerintem, figyelj ide, néztem szedsz c-vitamint, ez az egyik legrosszabb dolog amit tehetsz ha teherbe akarsz esni...ugyanis a c-vitam szárítja a méhnyálkahártyát és nem tapad meg rajta a cucc:( ajánlok neked egy könyvet, ilyen és hasznos dolgok vannak benne.. Fern Reiss:Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért ez a címe kb 1200 ft-ba kerül, nézd nekem volt lombikom ami sikertelen volt, mindketten meddők voltunk,papíron..majd elkezdtem pár dolgot alkalmazni a könyvből, abbahagytam a c-vitamin szedését aztán búzacsírát kevertem a joghurtomba minden nap..olyan íze van mint a diónak, és soha többé nem ettem zöldborsót mert természetes fogamzásgátló anyag van benne..érdemes beszerezned szerintem, nem nagy összeg de nekem is és nagyon sok ismerősömnek segített..több mint tíz ember van akit ismerek személyesen és a könyvből pár apró dolgot betartottak és babás lett.Mindet a meddőségi központban ismertem meg, egyiknek sem sikerültek a lombikok, és természetesen pár hónapon belül babásak lettek.
2010. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod, sok hasznos dolgot tudtam meg belőle. Nem ismertem eddig ezt a könyvet, de meg fogom nézni. Próbálok figyelni az étkezésre is, nem dohányzom, nem iszom, rendszeresen eszem, gyümölcsöt, zöldséget is de remélem még tudatosabbá tudom így tenni.

Két és fél éve próbálkozunk, már én is túl vagyok több inszemináción, de nem akartunk lemondani a "természet" és a "csoda" erejéről... még ha egy kis segítség kell neki.

Az az érzésem, ha visszmennénk a meddőségibe, már nekünk is csak a lombik lenne, de az ellen valahogy tudatalatt a testem mintha tiltakozna...

Mégegyszer köszönöm!

Egyébként ma 37,25-t mértem megint, de félek csak az utrogestan játszik a hőmmel és a ciklusommal... Még 3 nap.

2010. máj. 17. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked!!! Nagyon nagyon, és kíváncsian várom, hogy mi lesz az eredmény!!!Jól teszed, hogy egészségesen táplálkozol ..figyelj meglátod ,hogy sikerülni fog!! Ha most nem akkor tényleg vedd meg a könyvet, vagy ha van módod egyetemi könyvtárakból is ki lehet kölcsönözni, amúgy csak alexandra könyvesboltok forgalmazzák, vagy interneten tudod megrendelni de megéri. Sok sikert és jó babásodást:))
2010. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!