Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy a menstruációm...

Lehetséges hogy a menstruációm utolsó napján essek teherbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mindig úgy tudtam,hogy a peteérés általában a ciklus közepén van. A telefonos menzesznaptáramban a menstruációm utolsó napját jelezte termékeny napnak. Kiszámoltam hogy nagyjából hány naposak a ciklusaim és egy kalkulátorral kiszámoltam,hogy tényleg május 11 is termékeny nap. Tegnap (10-én) mèg pecsételő vérzésem volt,de együtt voltam a párommal. Lehetséges hogy ilyenkor teherbe essek? Mármint úgy értem,hogy szerintem elég kevés rá az esély,de most össze vagyok zavarodva,mert mindig úgy "tanították" hogy menzesz alatt és közvetlen utána nagyon kevés az esély a terhességre,de akárhogy számolom,nekem mégis pont akkorra jönnek ki a termékeny napok. Egy kicsit kuszán fogalmaztam de remélem érthető azért a kérdés

2017. máj. 11. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz tanarod volt

Spermium 5 napig el

Menszesz utolso napja plusz 5 nap pont termekeny lehetsz

2017. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Saját példa: 7 ciklusnapon, azaz közvetlenül a mensi után lettem terhes. Évtizedek óta szabályos 28 napos ciklussal.

Simán elképzelhető a terhesség, még csak rövid ciklus sem kell hozzá. Ahogy az előző is írta, a spermiumok szépen megvárjak a peteérésedet.

2017. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,most remenykedek. :)

Csak aggodom,mert eddig nekem is mindig 28 naposak voltak a ciklusaim,de az utobbi evben ossze-vissza jott meg. Volt hogy 13 napra,30 napra-26 napra. Egy evre visszamenoleg szamoltam ki az atlagot,igy jott ki 24 napra a ciklusom es igy szamoltam a kalkulatorral.

2017. máj. 11. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Naponta többen is leírjuk, hogy így estünk teherbe. Akkor valószínűleg lehetséges.
2017. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy ÁLTALÁBAN a ciklus közepén van a termékeny időszak. De van hogy akkor, van hogy nem. Én mind a két alkalommal szabályos 30 napos ciklus mellett a vérzés előtt pár nappal lettem terhes, pedig "tankönyv szerint" akkor már nincs érett petesejt.
2017. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!