Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességetek elején volt...

Terhességetek elején volt hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Nekem csak akkor szokott lenni mielőtt megjön, de akkor közvetlenül 1-2 nappal előtte és akkor se mindig. Tegnapelőtt arra lettem figyelmes, hogy olyan érzésem volt mintha megjött volna, és amikor megnéztem akkor ilyen fehér váladékszerű valami volt és azóta is. Nem egész nap, csak időnként meg kell törölnöm magam. Ma meg érzem, hogy folyik valami belőlem és a bugyimat is eláztatta. Ezen kívül vannak még olyan tüneteim amik akár terhesség jelei is lehetnek de sok minden más is. Fogok tesztet is csinálni csak kíváncsi vagyok, hogy nektek milyen tapasztalataitok vannak. Elvileg 2 hét múlva fog megjönni, de nem bánnám ha nem jönne meg :)
2017. máj. 11. 18:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui: Nem szedtem össze semmilyen fertőzést és még soha nem is volt.
2017. máj. 11. 18:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha két hét múlva kell megjönnie, akkor esélyesebb hogy éppen ovulálni fogsz. Akkor szokott megnövekedett folyás lenni.
2017. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább ovuláció.

Viszont miért ne lehetne ettől függetlenül fertőzésed? Attól, hogy te azt gondolod, hogy nincs, vagy még sosem volt, attól bármikor lehet. És annak lehet első vagy akár egyetlen tünete az, hogy hirtelen nagy mennyiségű hüvelyi folyásod lesz. Aztán pedig jöhet a többi tünet.

Ha 2-3 napon belül nem szűnik meg ez a fajta folyás, esetleg más tüneteid is lesznek, akkor azért nem ártana orvoshoz menned.

Ha pedig elmúlik, akkor ovuláció volt. Ha babát akartok, akkor most lenne a legjobb együtt lennetek.:)

2017. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét múlva kell megjönnie, akkor kb. most foganna a baba. Annak még nincs tünete, de amúgy nekem a terhességem eleje óta van bővebb folyás, ami nem fertőzés miatt van.
2017. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!