Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel ijesztgettek az orvosok...

Mivel ijesztgettek az orvosok terhességetek alatt?

Figyelt kérdés

/Hát ha sok babát váró pár életét megkönnyítenénk hogy megírjuk kive mi történt / (:

Velünk ez :


A mai nap elmentem a Dr.Nőgyógyászhoz..Elég rossz napja volt,mert az se volt mindegy hogy a dolgozom még kérdésére azt válaszoltam hogy már nem ... (: mert csak simán nemeet kellett volna mondanom ..30hetes terhes vagyok és vizsgálatra készen..szerncsére ha bármi újdonság tűnt fel rajtam utánna néztem,kérdezősködtem.. de mindig megértettem,hogy ez most a terhesség jele (: .. Lábakat szét..mehet a vizsgálódás..a kérdés hogy viszket e ..mondom semmi bajom nincs viszketés..ne hazudjak,csupa gomba vagyok, mert megvagyok duzzadva és barnás a bőröm odalent.. A ciki az volt hogy egy ismerősöm aki aszisztens akkor jött be és inkább nem is ismertük meg egymást,mert a részemről inkább nem hoztam kellemetlen helyzetbe hogy ismeri ezt a "gombás nőt" (:

És nyálkás a folyásom.. Kaptam kúpot és kence-ficét ami a furcsa volt hogy a páromm most nem kapott..azért mondom hogy most,merrt amikor még nem tudtam hogy baba lesz sak elmentem panaszolni hogy sokat kell pisilnom és van egy nyilaló fájdalmam a petefészkemnél írt fel mindent Nekünk..Most "csak " Én kaptam, de hát a fertőzésnél oda- vissza kapható lenne..

A duzzadást a vérerek hálás feladata végzi,mivel a baba nyomja így segít nekünk a sötétebb barnás nemiszerv és környéke, a sötét hónaj, sötétebb anyajegyek..stb.mind-mind arra utal hogy intézkedik szervezetünk.. (:

A folyás nem csíp,ég,kellemetlen szagú,ez mind a hüvelyböl jön ki hiszen neki is tisztulnia kell..(:

Szóval ha nem Te parázod túl majd megteszi más helyetted.. (:

A fogtündérem is mondta mikor vérzett az ínyem mosás közben hgy nyugiii... (: teljesen normális..mosd nyugodtan..az elején azt hittem minden csak Velem történhet hiszen hírtelen óriási figyelmet kapunk (:.. de most már nem érdekel a doki a hüvely kúpjaival és ha nem lenne kötelező,nem is látnánk egymást (: Kíváncsi leszek kinek milyen sztoria lesz!! Előrre is Köszönöm hogy megosztjátok!!! (:



#terhesség #orvos #félelem #folyás #hónalj #ijesztés #terhes #nemiszerv duzzanat #sötét nemiszerv
2016. jún. 22. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

"ne hazudjak,csupa gomba vagyok"


Csak így?

2016. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Off lesz, bocsi.....Furcsa egy eset a tiéd. Nekem választott dokim volt/van, nem tudnék rosszat mondani rá, mindig rendkívül illemtudó és normálisan elmond mindent.

Amúgy hogy bírtad ezt ki szó nélkül? Lehet én vagyok túl temperamentumos, de én elküldtem volna a halálba. Nem nagyon tudom tolerálni a b.nkóságot.

2016. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem váltasz orvost?
2016. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

fura, én biztos nem mennék többet hozzá. engem ne hazudtoljon meg orvos, ne így közölje, hogy bajom van, az meg kiveri nálam a biztosítékot, hogy ki-be járkálnak nálatok, ráadásul ismerősöd, miközben benned matat a doki. oké, hogy terhes vagy, de na, látja épp elég ember így is.


egyszer "gyanítottam", hogy gombám van így csak gyorsan leszaladtam az sztk-ba, annyira kellemetlen volt, hogy nem értem rá megvárni a magándokim. na ez a doki vizsgálat közben közölte velem, hogy folyásom van, illene fürödnöm és akkor talán nem lenne :O

hozzáteszem akkor még nem voltak ezek a vény nélküli kúpok.

nem hogy ahhoz az orvoshoz, de egyáltalán sztk-ba nem mentem többet. mondjuk most már nem is hagynám magam, első gyerekem szülése után megtáltosodtam :)

most a második után meg... :D

2016. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mennék többet hozzá.Nekem is volt olyan gombám terhesen hogy nem éreztem,nem volt folyás,nem viszkettem,de a doki látta.Rossz szót nem kaptam,tájékoztatott,és írt receptet.Nem volt vele soha semmi kellemetlen esetem,nem ijesztegetett semmivel.A 12 hetes genetikain mondta az akkor vizsgáló orvos (nálunk ez fogadott orvostól független mindig a kórházban végzik) hogy van egy miómám.Na ettől megijedtem,de mire a saját orvosomhoz mentem kiderült,hogy sose volt,valamit benézett a másik orvos.
2016. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

azért,ha bemegy mondjuk a 15 éves Dzsesszika az orvoshoz nyakig gombásan,el tudom képzelni,hogy az orvos ezt a stílust nyomja.


egyébként drága,nem kötelező az orvos,ha nem akarsz ne menj!

2016. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Volt magánorvosunk is,de Ő csak mikor a baba kijön akkor szeretett volna bejönni hozzánk..Más városba kell mennnem szülni és a helyi 80 éve praktizáló Sztk-s orvos aki hatalmas tudású biztosan mondta ezt a véleményt..és így...amit csak azért osztottam meg mert van akit ilyesztgetnek és sajnos vannak orvos ismmerősök akik már nem szeretnének azok lenni hogy a gyógyszerek mire jók..Nekik :)

Ilyenkor a friss levegő tesz nagyon jót,hogy össze szedjem mi is van...Az aszisztensek is Nekem panaszolják hogy rossz Vele együtt dolgozni.. Tökéletes vérképpel megyek mindig,ír fel ezt meg azt azért hát ha kell (:

HUuuu az egyik kommentelő írta gommbás nőhöz Ő se nyúlna és megérti a stílusát..Én azt mondom hogy amit Ő kívülről megállapított nyugodtan mondhathatta volna hogy hölgyem én ezt meg nem vizsgálom.. jött a két új a hasnyomás a veszekedés az ápoló hölgyel és felcseszett aggyal azt mondja a sötétebb bőrre és a duzzadtabb szemérem ajakra hogy gomba...

Ilyenkor azéert nem őrjöngök ..kiabálok..veszekszem...elvágom a torkát..mert megnézem mit érzek..ha azt hogy ez felzaklatott a stílus és ahogy bántak Velem semmi gond..nem érzem magam hogy baj lenne,ez csak a kötelező vizsgálat.. a másik orvos azt mondta..semmi bajom..ez teljesen természetes (: (:

Az elején amikor azzal mentem hogy valamitől sokat pisilek,nem csíp semmi bajom nincs,viszont furcsa valmi van a petefészkemnél..vizsgálat nélkül felírta a páromnak és nekem a tablettákat és a krémet,kúpot..(itt is gombásak voltunk)Beszedtük rendesen én rosszul lettem hányingerem volt és úgy éreztem valami nem fogadja be..(És ilyenkor szerencsés az ember mert volt nekem is gombám a heltelen evés zavarom miatt hogy tudja milyen is az ..)

Így csináltam egy tesztet.. És lám..terhes vagyok.. (: egy hónapos voltam..vissza mentem a dokihoz hogy mi is van..azt mondja..ezek a hülye tesztek és maguk ebben hisznek (: felfekvés,hüvelyi ultrahang..maga terhes..mondom hogy doktorúr..akkor most ezzel a sok gyógyszerrel nem ártotttuk neki? a válasz..majd kiderül hogy fejlődik e ... na a párom itt már kiakarta végezni... ekkor mondta magánorvos..de aki nem szívvel csinálja és ez a szenvedélye sajnos ha rossz a napja ezt kaphatja az ember válaszul.. (:

Én imádtam ezt a dokit hát nála születtem én is (: Csak nem szereti ha szeretik..Grincs DR.(:

és azt mondoltam vizsgál és kéesz meert az nála annyi hogy felhúzza a kesztyűt majd leveszi és írjunk fel valamit ...Most utánna nézek hogy is van ha a másik városban fogok szülni és mit hogyan csináljak (: Aranyosak vagytok egytől egyig hogy írtatok minden vélemény nagyon fontos !!!!! Puszillakk benneteket,addig is szép legyen a napotookk!! :)

2016. jún. 23. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!