Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Letséges hogy távozik sperma...

Letséges hogy távozik sperma Megszakításos együttlétkor, amikor 2-3 szor kikapja a férjem "pihentetve" és késleltetve az orgazmusát?

Figyelt kérdés
A lényeg van már két gyerekünk nem szertnénk többet de gyógyszert sem tudok szedni mivel a terhesség után pajzsmirigy problémáim lettek viszont olvastam hogy van aki így is teherbe tud esni hogy megszakítással védekezik. Ezért érdekel a kérdés
2017. máj. 12. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Akkor rakass spirált, vagy óvszer vagy pharmatex+ megszakítás stb. De ez így eleg gázos..:/

Na de nem akarok sem offolni, sem beleszólni felnottek vagytok es tisztában ( elvileg) azzal h így simán teherbe is eshetsz akár.

Sztem egy keves esely van erre, ha nagyon aggódtok szedj be eseményutánit. Bár sokszor azt sem szabadm

2017. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Van már gyereked...ha nem akarsz többet, vèdekezz!

De mièrt kell ezt egy gyerekes anyukának is a szàjába rágni? Te mit fogsz tanìtani a gyerekednek, mikor arra neveled, hogy ne ejtsen teherbe mást/essen teherbe mástól??

Gumi? Pesszárium? Spermicid?? Ezek semmit sem mondanak neked?

2017. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Pajzsmirigy probléma mellett nagyon sokan szednek fogamzásgátlót.

Én trombózishajlam miatt nem szedhetek. Mikor nem akartunk gyereket, akkor védekeztünk gumival.

Megszakításos közösülés van, megszakításos védekezés nincs! Ezt csak akkor játsszátok, ha nem lenne gond egy terhesség.

Bármikor teherbe eshetsz így, mivel ez a módszer inkább csak csökkenti a teherbeesés lehetőségét.

2017. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Mivel a megszakítás nem védekezés, így igen, rengetegen esnek mellette teherbe. Jó, nem szedhetsz gyógyszer de van még óvszer, hormonmentes spirál, pesszárium stb...
2017. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Mi is ugyan így védekezünk a férjemmel 2 éve.Eddig nem volt gond.

Nekünk is 2 gyermek van. Én sem szedek gyógyszert mert nem merek.Anyukámnak 2 éve vették ki a méhét,közel 30 éve szedte a bogyót. Sajnos nem lehet teljesen kizárni,hogy az is közrejátszott a bajban.

Számomra idegen az,hogy havonta ,,művérzés,, jelentkezik,nem a saját véred frissül havonta. Meg én nem hiszem el azt sem,hogy aki évtizedekig szed hormon tartalmú gyógyszert annak nincs visszaütője később. :/

2017. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!