Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől lehetek terhes?

Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal voltam, nem tudom szebben megfogalmazni: Én leszoptam, de alig ment a számba, azt a kicsit is mindjárt kiköptem, igyekeztem eltüntetni a számból az ízét is. Aztán csókolóztunk, és az után ő is csinálta nekem nyelvvel. Attól félek, hogy vagy a csókkal kerülhetett át, vagy a kezén maradhatott annyi, amit a nyelvével, ujjával átadhatott. Egyébként előtte megtörölte a kezét zsepivel és megtisztította nyállal is, ha lett volna rajta látható akkor nem engedtem volna.

Egyébként a menzeszem nagyon szabálytalan, volt, hogy több hónapig sem volt, mostanában kellene megjönnie (már amennyire tudom követni), de nem jött, ezért nem tudom ezt mennyire vegyem figyelembe. Mint az szerintem látható is, első komolyabb együttlétem volt.



2017. ápr. 22. 18:42
 1/9 anonim válasza:
45%
Neked van eszed?
2017. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
72%
Hát hamarabb lesz gyereke mint esze az biztos...
2017. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Drágám, ettől nem leszel terhes. De eszed nem sok van az biztos, és ahogy írták is, gyereked is előbb lesz, mint eszed. Olvass utána, hogy mégis hogyan készül a gyerek, addig ne élj nemi életet inkább.

A rendszertelen menstruációval pedig nőgyógyászhoz kellene menned, mert cseppet sem normális.

2017. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Leszoptad= orálisan kényeztetted...

Lehet szebben írni

2017. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Ettol nem leszel terhes, de ha aggodsz, akkor tesztelj , ha mar kb meg kellett volna jojjon! Negativ lesz!

Viszont dokit keress fel, mert nem normalis a ciklusod szabalytalansaga, ill tud javasolni neked fogamzasgatlo modszereket.

2017. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek, tudom, bocsi a fogalmazásért, de ideges voltam és hülye is. Nem is értem saját magam és nem is lepődök meg a válaszokon mert nekem is pont ugyan ezek jutnának eszembe ha ilyen kérdést látnék... Ez is hülyeség lesz, aki volt már szerelmes tini az tudhatja hogy akkor és ott nem igazán az ész van toppon. :(
2017. ápr. 22. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Ne haragudj, de hány éves vagy?

Az agyad rendben van; esetleg valami kezelésre szorulsz?

2017. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

De igen, a szerelmes tininek is gondolkoznia kell, mert abortusz után már késő lesz. Nem állatok vagyunk.


Ezt most megúsztad, de innentől nem mondhatod, hogy nem számítottál rá, úgyhogy készülj a védekezésre.

2017. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Hat gyereket csinalni altalaban csak vedekezesnelkuli szexel,illetve mesterseges uton lehet.

Oralis szexel,es hogy a baratod is csinalta neked a szajaval ahogy te irtad ugy biztos nem lehet,ha lehetne akkor mar terhes nok hada allna sorba a nogyogyasznal nem gondolod?

2017. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!