Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó esélyünk lehet...

Szerintetek jó esélyünk lehet így?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, eddig az összes terhességem első alkalommal sikerült (volt, ami elhalt), egyszer volt, hogy második hónapban jött össze. Most viszont a 11. ciklusnapon tudunk csak összebújni, utána nem lesz elérhető a férjem egy ideig. Szerintetek 3 napot kibírnak a katonák?
2017. máj. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Cikkekből én azt olvastam hogy 1-2 nap nagyon maximum..

Mivel elég közel van, van rá esély. Nem vagyok orvos, de szerintem nem atomóra elvű a test, lehet hogy nem mindig ugyanazon a napon van az ovu nem?

"Kéz és lábtörést"! :)

2017. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A spermium élettartama rengeteg mindentől függ. A sperma egyedi élettartamától, egészségétől, befolyásolja a környezet és a hüvely (testhőmérséklet, pH szint, a relatív savasság), a nyaki nyálka jelenlététől, és minőségétől, képes-e a sperma a hüvelyen keresztül méhbe jutni..

Ha a legideálisabb körülményeket vesszük alapul (ideális hüvelyi / méh környezetben, termékeny CM, erős sperma egészségre, stb.), akkor a spermium legfeljebb hat, vagy hét napig képes életben maradni.

A legtöbb esetben azonban azt tudjuk feltételezni, hogy nem lesz minden optimális, így csökkenni fog a spermiumok élettartama és mozgása. A spermiumnak át kell jutni a hüvelyen,és a méhnyakon. Ha erre nem kerül sor rövid időn velül, akkor a spermium hamar elpusztul.

Az élettartam általánosan maximum 2-3 nap.

2017. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!