Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyénre szabott asztrológus...

Egyénre szabott asztrológus által kiszámolt fogantatási horoszkóp bejött valakinek?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy személyre szabott fogantatási horoszkópot, ahol kaptam minden hónapban egy dátumot, hogy melyik nap, óra a legalkalmasabb a teherbeesésre. Volt aki így esett teherbe? Érdemes ebben bízni? Csak mert a peteérésem nem azokra a napokra esik, ezért van hogy eddig nem estem teherbe?

2017. máj. 13. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha ilyenen gondolkozol akkor lehet azért nem estél eddig teherbe mert keveset szexeltetek.

Vérzéstől vérzésig 2 naponta kell szexelni. Így bármikor van az ovuláció lesz odabenn spermium is. Ehhez nem kell horoszkóp.


Ha így se sikerül akkor meg orvoshoz köll menni.


Remélem nem fizettél sokat azért a sz.rért.

2017. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
A biológiát kell ismerni, nem a csillagokat. Akkor esel teherbe, amikor ovulációd van és hímivarsejtek vannak benned, nem akkor, amikor a csillagok súgnak! Kevesebb asztrológus, több nőgyógyászati ultrahang!
2017. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
A csillagok ritkán tudják mikor van peteèrèsed... Te viszont tudhatnàd, hisz ezek szerint figyeled. Illetve azt is tudhatnád, hogy peteèrès környékén van a legnagyobb valószínűsège a tehesbeesèsnek, na akkor (is) kène szexelni.
2017. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha kizárólag az általa meghatározott napokon fekszel le az asztrológussal, akkor biztos, hogy bejön!
2017. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy csak és kizárólag azokon a napokon fekszem le a férjemmel... Természetesen 2-3 naponta vagyunk együtt általában. Viszont!!! Több évi próbálkozás után egyszer terhes lettem és pont azon a napon, amikor az úgymond meg volt jósolva. Csak sajnos aztán elvetéltem. És azóta megint semmi. Akkor nagyjából egybeesett az adott dátum és a pozitív ovulációs teszt, most viszont 1 hét különbség van a kettő között. Szóval ezért érdeklődtem, hogy valakinek van-e tapasztalata ebben.
2017. máj. 14. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olvastam ebben a témában valami weboldalon, és ott sikereket írtak. Mondjuk nem tudom, ez hány százaléka volt a próbálkozóknak, de nekem úgy tűnik, hogy ez működik, működőképes módszer. Amúgy van valami holdkő nevezetű kő is, ami alapból nem a holdból van, vagy kékesen , vagy szivárványosan fénylik, az is tud segíteni nőiesség kiteljesedésében; áldott állapotba kerülésben. A nadrágod zsebében kell hordanod asszem. De amúgy olyat olvastam róla, hogy teliholdas napokon nem szabad használni, meg talán tölteni se kitenni az ablakba mert pl bepissantást tud olyankor álmod alatt okozni. Amúgy asszem, privátban mutatok valami videót. Ja és még valami, hogy hallottam egy olyan sztorit is, ahol azért nem sikerült elvileg a gyerek, mert a nő nem érezte eléggé nőnek magát, nem voltak egyensúlyban a nőies meg a férfias energiái, pedig annak úgy kell, mindjá mutatok valamit.
2017. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!