Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért mondhatta az egyik...

Miért mondhatta az egyik asztrológus ismerősöm hogy nehéz életem lesz?

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat várok,nem vagyok kíváncsi az idióta viccelődésre,meg beszólásokra,szóval arra kérlek titeket hogy csak az válaszoljon aki komolyan gondolja,vagy tudja a kérdésre a választ.:)

Na szóval ez az esett teljesen véletlen történt.Egyik barátnőm apukáját érdekli az asztrológia.Egyik este náluk voltam,és rákérdezed hogy mikor születtem.A születési dátumom július 22,23:59, miért képedheted el annyira hogy nehéz életem lesz? Egyébként sorolt dolgokat hogy milyen vagyok,és mindenben igaza volt,nem csak jókat, a rosszak is illetek rám.Később nem kérdeztem rá,nem faggattam ki,mert nem vettem akkor komolyan, csak így utólag vissza gondolva piszkálja már a csőrömet,és érdekelne a dolog.



2015. jún. 8. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert az ember mindig akkor mélyed el magában és töpreng a sorság, amikor nehézségei vannak. Így majd ha ilyen helyzetbe kerülsz, akkor azonnal társítani fogod a "jóslattal" és egyben meg is nyugodsz, hiszen ezt jósolták neked, áldassék a jós neve.
2015. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vagyok most nehéz helyzetben.Sőt jelenleg egész kiegyensúlyozott az életem,de akkor is érdekel,ő nem az a fajta ember aki össze vissza beszél.Nem is volt rá oka,teljesen ingyen mondta,semmi fizetségért.
2015. jún. 8. 21:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval nem csak nehéz helyzetben társítom magam a jóslatával.
2015. jún. 8. 21:05
 4/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg őt, azzal jársz a legjobban.
2015. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hallgass olyan emberekre, akik előre megmondják milyen életed lesz. A Te életed, éld úgy, ahogy neked tetszik, alakítsd úgy, ahogy jó neked és akkor minden rendben lesz. Ez, amit mondtak neked, egy negatív program, amit ha komolyan veszel, akkor bajt is okozhat. A világ azt akarja, hogy aggódj, számtalan más ilyen dolog is van, ismerd fel ezeket, engedd el és minden rendben lesz. De ha elfogadod és táplálod, akkor magadra vess!
2015. jún. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Tőlünk kérded, hogy egyik ismerősöd miért mondta, amit mondott?

Mindenesetre igaza van:

- ha gazdag leszel, állandóan benned lesz a félsz, veled lesz a majré;

- ha szegény leszel, az már önmagában is nehéz élet.

2015. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából az emberek 90%-ának nehéz az élete.

Vagy rátippelt vagy tényleg tud valamit.

2015. jún. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember azt hiszi, hogy neki bizony nehéz élete van.
2015. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meg akart viccelni. :D Nagy troll az öreg!
2015. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak azok sz.rt se a jövődről.
2015. jún. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!