Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Stressz miatt is késhet? Ha...

Stressz miatt is késhet? Ha rendesen védekeztünk, minden rendben van, úgy e?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a barátommal, rendesen védekeztünk. ( Nekem első volt, neki nem. ) Amióta megtörtént minden nap stresszelek, hogy remélem nem lesz következménye. Most a napokban kell megjöjjön. A stressztől is késhet, igaz? Ha rendesen védekeztünk, nem lehetek terhes, így- e? Kíméljetek a hülye válaszoktól. Előre is köszönöm. Jó lenne egy- két nyugtató választ kapni. ( 16l )
2017. máj. 15. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezed meg óránként. És hiába vársz "nyugtató választ", terhességi tesztet kell venni.
2017. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Összetévesztesz egy másik lánnyal. Legelőször kérdeztem...
2017. máj. 15. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem ő vagyok.
2017. máj. 15. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:

100%-os védelem nincs. Nem tudom, mit értesz rendes védekezés alatt, pl az óvszer sem valami biztonságos.

Igen, az esély minden szex alkalmával megvan, akkor is, ha védekezel.

2017. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
végre egy fiatal lány leirja hogy védekeztek a gyakori kerdesekben mar a vedekezes fogalma is ritka ugyhogy ehez gratu :D azt irtad neked az első volt akkor a szűzességre gondolsz nem? a szűzesség elvesztésekor változnak dolgok nyilván a hártya az kijukadj igy elofordulhat hogy hamarabb mensizel vagy joval kesobb. de a ciklusod idovel beall ujra :)
2017. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szűzességem elvesztésére gondoltam. :) picit meggyugtattál. Stresszelek, mert tényleg nem úgy neveltek, hogy ilyen hamar ez megtörténjen és valoszínüleg nagyot csalodnának bennem a szüleim, ha megtudnák, de így sült el.
2017. máj. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!