Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi baja lehet a mosógépemnek,...

Mi baja lehet a mosógépemnek, ha néhány ruha annyira vízes lesz, hogy csöpög belőle a víz, néhány meg alig lesz vízes? Ahogy hallom forog rendesen a dob mosás közben és centrigugál is. Látszólag teljesen rendben lefut a program.

Figyelt kérdés
Whirlpool Awe 2320-as gépről van szó, 800-as centrifugával

2017. ápr. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ez akkor van, ha bizonyos ruhák "beragadnak" az ajtó és a tárcsa közé, ezért nem tudja kicentrifugálni őket.

Szerintem lehet, hogy túlságosan megpakolod.

2017. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy túlpakoltam volna, kb félig volt a dob, sőt amikor fehéreket mostam kb a negyedéig. Szerintem más lesz a probléma, de azért köszönöm a segítséged.
2017. ápr. 24. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen attól volt, hogy ledobta az ékszíjat, ezért nem forgatta a dobot, ment a motor, úgy hallatszott minta menne, de a ruhák fele vizes volt a fele meg száraz.
2017. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A különböző műszál tartalmú ruhák különböző mennyiségű vizet képesek magukba szívni.

Egy kilónyi tiszta pamut több kilónyi vizet fel tud venni, és nehéz kicentrifugálni belőle. A műszálat is tartalmazó kevert szálas anyagok, vagy a tiszta műszálból készültek pedig jóval kevesebb vizet vesznek fel. A műszálas ruhák centrifugálás után könnyűnek és szinte száraznak tűnnek. A 100% pamutból készült anyagok meg dögnehezek és nagyon nedvesek hiába a hosszú és magas fordulatú centrifugálás...

2017. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg az a ruha ami nem engedi át a vizet és ha kívül kerül a centrifugálási erő irányában, akkor nem engedi a dob belsejében lévő ruhákból se kifele a vizet. Bár a mai gépek többször megállnak pont emiatt centrifugálás közben, hogy a ruhákat átrendezzék. Nem tudom az övé milyen.
2017. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!