Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Többször használtam LH teszet...

Többször használtam LH teszet orákelnek, de mind neg volt, most pozitiv. Holnapra vagy holnaputánra várom. Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Már másfél éve probálkozunk, és Lh tesztem nindig volt itthon. Többször csináltam mensi elött, de mind egyértelmü negatív volt. Most reggel csináltam egyet, és erös pozitv lett. Terhességi tesztem nincs itthon, vegyek egyet,és teszteljek még ma, vagy inkább holnap reggel? Járt már igy valaki?
2008. okt. 15. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem várj addig míg a menzid kimarad, nehogy "feleslegesen" csalódj. Tudom nehéz kivárni, de érdemes. :)
2008. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi teszt tud csak biztosat mondani, úgyhogy a nemvárt napjának reggelén az első vizeletből tetszelj terhességi teszttel! Sok sikert!
2008. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kiváncsiságból kiprobáltam az LH tesztet terhességi tesztként. Nekem is pozitiv lett a mensi előtt két nappal. Aztán amikor már 1 napja késett vettem egy terhességi tesztet is az is pozitiv lett.
2008. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Csak azért fura mert másfél éve csinálgatom, hogy mensi elött pár nappal tesztelek, és eddig SOHA nem mutatott pozitiv eredményt az LH teszt. Kivárom a pénteket, és ha nem jön meg szombaton tesztelek.
2008. okt. 15. 19:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a helyzet?Mert én is így vagyok.

Remélem baba...:DD

2009. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia!!

Sajnos nem baba volt a dologban. Azota sem jött més össze. De minden honapban reménykedek!! Te mikorra nem várod??

2009. febr. 22. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom,hogy nem baba volt:(


Nekem tegnap + lett a terhességi tesztem.

3nap késés után csináltam.Az LH is erősödött végig.


Következő hónapban biztos összejön nektek is!Új lehetőség!


Sok sikert én drukkolok Neked!

2009. febr. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon örülök Nektek, és gratulálok !!!!!

Feldobtad a napomat a jo hireddel. Miota probálkoztatok???

És érezted a + teszt elött hogy baba van??

Legyetek jok. Sok puszi!!!

2009. febr. 23. 08:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Aranyos vagy,köszönöm szépen.Na most meg is hatódtam,mindenen bőgök...dehát ez a babával jár.

Éreztem előtte legbelül és tudtam,hogy + kell legyen a teszt.

Mi tavaly május óta,de ki kellett hagynunk pár hónapot,mert volt egy vetélésem nyáron.

Most amúgy másabb picit az érzés,dehát ugye még csak 4hetes 3napos vagyok kb...Akkor meg eleve 5hetesen derült ki.

2009. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!