Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek 11. dpo-n délutáni...

Szerintetek 11. dpo-n délutáni pisiből hihetek ennek a tesztnek? Kép lent

Figyelt kérdés

[link] Ezek a reggeliek. Felső x-epil, alsó vaterás.


[link] Ez predictor early délutáni pisiből.

Volt már egy kémiai terhességem, ezért félek örülni. Csak furcsállom, hogy reggel még alig látható délután meg erős a csík. Megköszönném ha valaki tudna véleményt/tapasztalatot írni.



2017. máj. 16. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez pozitív, gratulálok.

Véleményem szerint ha kémiai terhesség lenne akkor a csíkok halványak lennének, és nem erősődne a teszt. Márpedig a predictor jó teszt. Az X-Epilt nem véleményezném, mert annak nagyon leromlott a minősége!

A vaterás jó, nekem is az jelzett már a 9.dpo-n, bár nekem a kék végű volt. Ezt a zöldet nem próbáltam még.

Szóval halkan gratulálok!

2017. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
ez egyértelmű pozitív de szerintem ha csak 11 dpo-n vagy akkor még az előző ciklusban fogant. Ennyire nem lehet erős másképp.
2017. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Szia :)

Velemenyem szerint a predictor early sokkal erzekenyebb, az xepil es vateras tesztek valamiert mindig sokkal halvanyabbak (de azok is pozik mar amugy). Szerintem ha ki tudnal varni par napot a mensiig meg jobb lenne, nehogy megint kemiai legyen. Megsporolnal egy ujabb oriasi csalodast, szoritok neked nagyon :)

2017. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne a 11.dpo-n ilyen erős? A predictor az egy érzékeny teszt, nekem a 25-ös teszt is szép volt a 11.dpo-n.A 9.dpo-n délután már halvány pozi volt a tesztem. Pedig abban a ciklusban fogant a babám!

Feltöltöm az én tesztjeimet.

[link]

2017. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a képet! :) remélem holnap reggelre erősödni fog a vaterás mert már csak az van itthon. Amikor kémiai terhességem volt, akkor a predictor reggeli pisiből sokkal halványabb volt ugyanígy a 11.dpon, úgyhogy nagyon reménykedem. Még a férjemnek se merem mondani, nem szeretnék neki újabb csalódást okozni..
2017. máj. 16. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

A kemiai terhesseg lenyege hogy megindul de amikor meg kellene jonnie a menstruacionak megis leszakad a mehnyalkahartya es aztal egyutt elmegy. Szoval hogy mennyire eros a csik nem szamit.

Ez egyertelmuen pozitiv de nagyon koran teszteltel, drukkolok hogy ez most ne kemiai legyen.

2017. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép pozitívak! Nagyon drukkolok, hogy megmaradjon! :)
2017. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! :)
2017. máj. 16. 18:00
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek a mai 13.dpo-s tesztjeim. Az x-epilen elég sokat erősödött a csík de a vaterás épphogy.. nem kéne már egyforma csíkosnak lennie? Vagy még azért korai?

2017. máj. 18. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ket kulonbozo marka szinte sosem lesz egyforman csikos...

Hagyd ezt a dpo-zast, ha nem akarsz megint csalodni! Vard meg hogy kessen napokat, akkor csinalsz egyet, annak majd szep erosnek kell lennie es akkor mar rendben ;)

De ez igy, mielott nem jon meg, butasag, es nem ajanljak a dokik pont azert mert barmennyire erosodik sajnos a rendes idoben megjohet! (tapasztalat). Szar erzes beleelni magad a 8 erosodo teszt miatt, aztan meglatni a vert....

Ezert kell kivarni hogy kessen, mert akkor kicsi mar annak eselye hogy csak kemiai volt. A dpo-zo nok pedig szembesulnek azzal amivel nem szembesulnenek ha varnanak.

2017. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!