Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a tesztnek? Délutáni...

Hihetek a tesztnek? Délutáni vizeletből nagyon halvány +, időn túl. Május 5-re nem várnám!

Figyelt kérdés

Május 5-ére nem várom. Zizzent és türelmetlen voltam, tudom, és csináltam egy tesztet (10-es érzékenységű, teszveszes) most délután. Nagyán halvány + lett, de kb. egy fél óra után. Járt még valaki így? Szerintetek utalhat azért babára? Valakinek hasonló tapasztalat?


Köszi! Ja és tudom, korán csináltam, és reggel kellett volna... Csak kíváncsi a természetem! :-)))


2010. máj. 3. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát drukkolok neked de az hogy csak fél óra múlva jelent meg a tizesen a második csík, ez nem valami bíztató
2010. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van! Köszi!
2010. máj. 3. 21:36
 3/15 anonim ***** válasza:

En halkan gartulalok neked...

az idon tuli teszt is pozitiv mert ha nem vagy terhes egy nap uatan se mutat pozitivat!

azert ket nap mulva reggel ismetelj es irj hogy mi az eredmeny!

egyebkent nekem is igy volt eloszor semmi aztan egy ora mulva amikor kiakartam dobni ket csikot lattam...

masnap reggel halvany pozitiv lett idon belul

2010. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is kb 20 perc mulva jelent meg a masodik csik a most 4 honapos fiammal:) gratulalok!!!
2010. máj. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hónapok óta használom a teszveszes teszteket, de nekem soha nem lett időn túl pozitív, még csak halványan sem.


Tesztelj holnap egy másikkal is, ha tényleg baba van, akkor az már erősebb pozi lesz.


Drukkolok neked! Írj majd légyszi!

2010. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


A mai reggeli negatív lett! :-(

De én vagyok a hülye, mert megvettem egy pár tesztet és a fiókból kacsingatnak rám! :-)

Ha még egyszer veszek, tuti nem fogom itthon tárolni!

Mindenkinek gratulálok, aki kismama, és aki pedig babára vár, nagyon szorítok! :-)

Nekem van már egy 23 hónapos kisfiam, vele is az első tesztem időn túl lett +!

Szép napot Nektek! :-)

2010. máj. 4. 08:44
 7/15 nini24 ***** válasza:

Próbálj holnap is egyet ellőni, drukkolok, hogy ++++++ legyen! :)

20 hetes kismamó

2010. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :-) Majd még jelentkezek! :-)
2010. máj. 4. 13:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia ne keseredj el, mert igaz hogy én lillyvel teszteltem délután hgalvány lett, reggel meg negativ, most 28 hetes terhes vagyok.. és nekem is idön tul jöttz ki. ha nem jön meg holnap se, csinálj még egy tesztet jo sürü pisiböl..
2010. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :-) Vettem egy Gabrielt is, és ha nem is holnap, de holnapután tuti, megcsinálom, na persze ha addig nem jön meg, ja és ha kibírom!
2010. máj. 4. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!