Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van még peteérés után 5...

Korkin kérdése:

Mitől van még peteérés után 5 nappal is petefészek szúrkálásom?

Figyelt kérdés

A ciklusom elég hasonló, egyik hónapban 27, másik hónapban 29 napra jön meg. A ciklus első napja ápr. 30-án Volt, a peteérést is éreztem: május 12.(akkor görcsölt a legjobban a hasam, és persze a számításba is beleillett)

Sajnos csak 14-én tudtunk együtt lenni (illetve a ciklus 9. napján)

A peteéréses hasszúrkák már 9-én megkezdődtek, viszont a mai napig tart. A pisilési inger is fennáll azóta. Viszont ez még nem lehet terhesség jele semmiképp, mégis mitől érzhetem akkor ezt a folyamatos nyomést, enyhe fájdalmat az oldalamban? A testhőmet nem mértem folyamatosan, viszont az is magasabb, 36,9-37 fok.

Leírnátok a véleményeteket, tapasztalataitokat?



2017. máj. 17. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Peteerestol menzesz vegeig sokminden tortenik egy no szervezeteben, van hogy egy ertekenyebb ciklusban mindent megerzunk, ennyi. Nekem volt tobbszor is ilyen.
2017. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, már azt hittem h orvoshoz kell mennem ezzel a fura petefészek fájdalommal. Meglátom mikor múlik el...

Valóban minden ciklus kicsit más, ált. 3 napig szoktam vérezni, az utolsó alkalommal viszont ez csak 1 napig Volt így, lehet már ott megalapozott Volt "ez a kicsit más ciklus"

2017. máj. 17. 16:39
 3/11 anonim ***** válasza:
A 37 fok egyelőre nagyon jó jel. :)
2017. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi..meglátjuk, azóta kicsit enyhült a fájdalom, épp amikor már el akartam menni orvoshoz, mert a magasabb testhő+ ez a nyomás oldalt azt gondolatam vm gyulladás szerűre is utalhat..

Most vagyok a ciklus 17. napján, még van 10 napom a nemvártig.


Szerinted lehet ebből baba is, annak ellenére h nem voltunk megfelelő időben a pé előtt együtt és utána sem?

2017. máj. 18. 08:50
 5/11 A kérdező kommentje:
most nézem h rosszul írtam, már a ciklus 19. napján vagyok :) még reggel van :)
2017. máj. 18. 08:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmeletileg minden vedekezes nelkuli szexbol lrhet baba mert lehet extra peteeres, de ahhoz meg nagyon koran vagy hogy a szurkalas vagy barmi mas tunet amiatt legyen.
2017. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A tünetek semmiképp nem lehetnek emiatt (ha sikerült), csak filozófikus kérdés volt...szeretném hinni, h sikerült máris :)
2017. máj. 18. 10:16
 8/11 A kérdező kommentje:
A testhő változatlan és átlátszó folyásom is van folyamatosan. Lehet h mégis elnézek orvoshoz, hátha még idejében le lehet csípni, ha ez egy kezdődő akármicsoda is lenne..
2017. máj. 18. 10:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia mi lett belőle?
2019. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Abban a ciklusban semmi nem törtent.

Vegul 2017. oktoberben fogant csak meg a babam akkor.

Abban a ciklusban, amikor semmi de semmi tünetem nem volt a peteeres es meni között :)


Azota ujra probalkozunk a tesoval, ez a 10. honap.

Eddig ugyan azok a tüneteim mint akkor.

Közepidöt mindig megerzem, de az ovus fajdalom a mensiig megmarad..

Meg eddig nem volt olyan honap hogy ne ereztem volna semmit, es eddig ugye nem is volt sikeres egyik alkalom sem.

Varom az en honapomat, amikor vegre peteeres es mensi között nem lesz semmi tünetem- az lesz ugyanis megint a nyertes alkalom szerintem :)


Veled mizu azota?

2020. ápr. 29. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!