Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 barátcserjés hónap után...

2 barátcserjés hónap után késő menstruáció,43. és 44. napon tojásfehérjés nyák. Ovuláció vagy terhesség is lehet?

Figyelt kérdés

Két hónapig szedtem barátcserje kapszulát, ezekben a hónapokban 32-33 naposak voltak a ciklusaim. Elhagytam a bogyót, de most már másfél hete késik a mensim, tojcsis nyák két napig volt a 43., 44. napon aztán az elmúlt. A 15. 19. 27. ciklusnapon voltunk együtt, ovu teszttel semmire nem mentem.


Lehet, hogy ilyen későn volt peteérésem? Hogy lehet ez, ha előtte a barátcserjével okés volt a ciklusom? Ilyen hamar elmúlt a hatása? :(


Utoljára a 41. napon teszteltem negatívat, ez, ha 32-33 nappal számolok, a nemvárt után egy héttel volt.


Köszi, ha tudtok segíteni!



2017. máj. 18. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy nőgyógyász tudna segíteni, ha babát szeretnél, ne szórakozz kapszulákkal meg ráolvasással. Ilyen hosszú ciklusnál biztos, hogy nincs peteérés, így baba sem lesz.

Vizsgáltasd ki magad, kezeljenek megfelelően, utána gondolhatsz babára.

2017. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy hónapja voltam nőgyógyásznál, szerinte minden ok, bár vérvételre nem küldött még el. Ha a hétvégéig nem jön meg, akkor visszamegyek hozzá.

Nincs tapasztalat azzal kapcsolatban, hogy barátcserje szedése után is maradt-e a beszabályozott ciklushossz?

2017. máj. 18. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Mondjuk nekem kitolta a ciklusomat, most van a 41-ik nap, meg nem jött vérzés, viszont nekem is volt tojásfehérjés nyák, most várom teljen picit az idő, eddigi teszt negatív, de még korai volt szerintem tesztelni.
2017. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem közben megjött, a tojásfehérjés folyás után pontosan, ahogy azt kell, 14 nappal. Szóval jól kitolta a ciklusomat 58 napra. Most myo inozitol-lal próbálkozom, azt javasolta is a doki. Meglátjuk. De most legalább már tudom, hogy várnom kell a tojásfehérjésre, mert van, csak lehet, hogy később jelentkezik, mint várnám :)
2017. jún. 19. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A menstruációm utáni 31-ik napon vettem észre tojásfehérjés nyákot, azóta eltelt 13 nap, a terhességi teszt még negatív, lassan a mensi is kéne érkezzen.. ki érti ezt?!
2017. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!