Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban (áprilisban) kétszer jött meg a menstruációm először a hónap elején, másodszor pedig a hónap végén 28.-án és május 2.-án múlt el, rá 10nap múlva (ma május 12.-én) ismét megjött reggel,és már alig van. Ilyen még soha nem volt. Pont tegnap mentem el nőgyógyászhoz fogamzásgátlóért. Ma bevettem az első szemet mivel megjött. De félek, hogy terhes vagyok, vagy esetleg elvetéltem a tudtom nélkül? Jogosan aggódom?

2017. máj. 12. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Vajon vettél e tesztet?

Vajon megkérdezted a nögyogyászodat ha voltál nála??

2017. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Ki tudja ezt így? Csinálj tesztet. Ha pozitív, menj el orvoshoz.
2017. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mért nem kérdezted meg a nőgyógyászhoz. Ha én össze vissza véreznék akkor az első utam a nőgyógyászhoz lenne hogy megkérdezzem hogy ez mitől van. Csinálj egy tesztet.
2017. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok megneznetek ezt a tesztet? Fontos lenne.


[link]

2017. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negatív
2017. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :)
2017. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a "kedves" válaszokat. Tegnap voltam nőgyógyásznál es ma jött meg újra es csak keddenként illetve csütörtökönként van nőgyógyász magánrendelés meg csak hétfőnként....
2017. máj. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!