Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódás? Ti...

Ez lehetett beágyazódás? Ti éreztetek valamit beágyazódáskor? Tudom nem törvényszerű, hogy érezni kell valamit.

Figyelt kérdés
3-án és 4-én voltunk együtt. 15-én éreztem fél-1órán keresztül szúró, nyilaló fájdalmat a méhemnél, majd egyik pillanatról a másikra elmúlt.
2017. máj. 18. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ird be keresobe hogy beagyazodas! Ez az egyik legnepszerubb kerdes, nem telik el nap hogy legalabb egyvalaki meg ne kerdezze!


En ugyanazt a szurkalast ereztem amit akkor is szoktam amikor nem volt baba. A noi testben ezer dolog tortenik peteerestol menzeszig, van aki erez belole barmit is, mas meg semmit. En sokszor erzek, de 3 terhessegnel is voltak kis szurkak szoval nem mondom ra hogy na az beagyazodas volt.

2017. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
olvastam beágyazodásrol de én sosem éreztem
2017. máj. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!