Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy ilyen halvány?

Normális hogy ilyen halvány?

Figyelt kérdés
2 napja késik a mensim és a tesztem(kettő is) alig látható halvány pozitív. tudom hogy 2.án volt ovum. bajt jelent ez? vagy nem is vagyok terhes? volt valaki akinek késés után ennyivel ilyen halvány volt csak a tesztje?
2017. máj. 18. 20:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]



[link]


az egyik tegnapi a másik mai

2017. máj. 18. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez x-epil? Mert az sokszor szellemcsikos, csinalnek masfajtat. De egyebkent lehet hogy valakinek halvany, hiszen biztos tudod hogy valakinek ekkor meg ki sem mutatja! Attol fugg, mikor volt peteeres, mennyire koncentralt a vizelet, milyen markaju es erossegu a teszt, stb.
2017. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
irtam h 2.án volt peteérés. és az egyik x epil a másik gabriel teszt. nem ugyanaz a fajta
2017. máj. 18. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor a tobbi dologtol fugg, peteerest leszamitva.
2017. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hat mindkettő hajlamos a szellemcsikosodasra sajnos ! Bar az biztató hogy nem jott meg !


En a helyedben vennék egy facelle tesztet ! Az megbízhatóbb mint az xepil pl ! Es érzékenyebb mindkettőnél ! A Gábriel tesztnel is !

2017. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de kettő csak nem ver át nem? :/ vagy igen? :( most várok 2-3napot aztán ha nem jön meg addig tesztelek. nekem még sosem késett csak 1x de akkor a kislányommal lettem terhes. mindig napra pontosan jött meg. remélem sikerült,11 hónapja várunk a tesóra
2017. máj. 18. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Pozinak pozi. Gondolom, az is megesik, hogy vkinek később mutatja erősebben. Bocs, de ugye nem vmi naptár mondja ezt a 2-át???
2017. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem. hanem megérzem mindig. meg ovu teszteltem is
2017. máj. 18. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez pozi..csak még nagyon az elejèn vagy :)

Pár nap múlva reggeli első pisiből ha csinálsz majd sokkal erősebb lesz máf :D

Gratulálok :)

2017. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez pozitìv! Érdekes, hogy amikor full nega tesztet rak föl valaki, elkezdik biztatni többen is,hogy pozi, de amikor efyértelmű pozitív, de halvány tesztet mutat valaki, elbizonytalanítják. Mire jó ez?! Kérdező, ez erősödni fog még, nyugodj meg!
2017. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!