Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is tapasztalja hogy a...

Más is tapasztalja hogy a Facelle tesztcsíkok mindegyikén megjelenik egy halvány csík? Baba nélkül persze.

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Tessék???
2017. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Igen! A héten 4 db tesztet csináltam , mindegyiken megjelent a második csik, és nincs baba. De olvastam itt egy másik lány kérdését is, ő is kettőt csinált, neki is mindkettő szellemcsikos lett
2017. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Sziasztok. A facelle fun-ok lepontoznak majd engem. De igen, régen én is Istenítettem azt a tesztet. Kb 2-3 éve, de most ujra használtam es csalódnom kellett. 2x is becsapott 3db tesztcsík utobbi 4 hónapban szval én azóta olcsí netest használok. Szegyen de meg azok is jobbak. Eddig nem vertek at rgyszer
2017. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem vertek át egyszer sem* :)
2017. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már nem tudom milyen tesztet vegyek, felháborítónak tartom hogy ilyen silány minőségű. Több teszt kell ahhoz, hogy megallapitsam hogy valóban terhes vagyok e, holott csak egyetlen egy kellene hozzá. A vizeletsugaras Facelle is ilyen és az xepil is.
2017. máj. 14. 10:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat! Első, nem értem mit nem értesz.
2017. máj. 14. 10:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Valóban xepil is ilyen meg ami nekem még ilyen volt az a Medi-lab.

Ami bevált a clear blue digitális es az ine step tesztek

2017. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

2,5 év próbálkozás és ötmillió teszt után az a tapasztalatom,hogy a facelle a legérzékenyebb teszt ami kapható,és néha nekem is volt ilyen csíkom,nem értettem miért.

aztán amikor már vérvételre is jártam kiderült,hogy már 5-ös HCG-t is kimutatott,és akkor volt két csík,amikor biokémiai terhességem volt,csk nem maradt meg.Többször is volt ilyen.

2017. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Erről van szó. Én csak egyet vettem, negatív lett. De a szürke csíkot nem kell figyelembe venni szerintem, mert aki tényleg terhes, annak tapasztalatból mondom, hogy nem szürke olyankor, meg nem szellem, meg ilyesmi, hanem olyan, mint az első csík, csak esetleg halványabb. Egyes voltam.
2017. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A Gabrielre is sokan panaszkodnak. Én úgy is jártam már, hogy ugyanabbol a vizeletből ugyanazzal a fajta teszttel lett az egyik pozitív, a másik negativ. A negatív volt az igazi (további tesztelesekbol nyert megállapítás). Na ilyenkor mi van.
2017. máj. 14. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!