Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Facelle teszten gyakran...

A Facelle teszten gyakran megjelenik halványan a második csík helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem nevezném igazán második csíknak, nem rózsaszín, inkább csak úgy néz ki, mintha ott kéne lennie, tehát a helye látszódik extra halványan.

Arra lennék kíváncsi, hogy más is tapasztalt-e már ilyet.

Köszi!

B.



2017. máj. 20. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tegyél fel ide egy kepet es ugy talan jobban meg tudnánk ítélni hogy csak a helye vagy esetleg egy halvany pozi !

N.

2017. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szinte mindig rajta van, és ahogy szárad, még erősebben látszik. Ne törődj vele!

A facelle teszt nekem már egyértelműen két csíkos volt, mikor a vérvétel még csak 240-es hcg-t mutatott ki (3 hetes terhességnek felel meg, később fogant, elvileg másnak ilyenkor még a nemvárt előtti 4-5 nap.)

2017. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ma tapasztaltam én is ezt, ennél a tesztnél. Többi full negatív, ezen megjelent egy második... Ma kellett volna megjönnie.

Neked?

2017. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Képen sajnos nem látszik :(

Mindenképp negatívnak veszem, és 2 nap múlva megismétlem, ha addig nem jön meg.

Tegnap volt a nemvárt napja, ezért teszteltem ma reggel, bár éjszaka többször is pisiltem, lehet nem volt elég koncentrált a vizelet.

Legközelebb veszek másfajta tesztet is, bár úgy hallottam a facelle az egyik legjobb.

B.

2017. máj. 20. 14:27
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen lett a ma reggeli facelle tesztem, bár a fénykép sajnos nem adja úgy vissza a 2. vonalat.

2017. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Na kedves 5-ős ! En is igy vagyok !

Latom a tieden a második csíkot !

Enyém ilyen lett ma reggel :


[link]


Nem tudom hogy mit gondoljak! Szerintem szellemcsik :(

Pedig régebben soha de soha nem volt a facelle teszt szellemcsikos ! A leg megbízhatóbb teszt volt erre tessék most mar ez is ezt csinálja ! :(


Tesztelek holnap reggel is ... De nem fűzök hozza sok reményt ! Drukkolok Neked is !

2017. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tegnap csináltam semmilyen halvány csík se jőtt ki. Negatív lett. Akkor pozitív ha rózsaszín ha szűrke akkor az "szellem csík" száradási csík
2017. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, ma vagyok inszemináció után 16 nappal. Nem látom rózsaszínesnek a csíkot a tesztemen és időn túli, szóval negativnak veszem. Az x-epil is mindig szellemcsíkos, nagyon bosszantó.
2017. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!