Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ma nem kellett volna megjonnie,most délutàn teszteltem,mert reggel sajnos nem volt mivel😟 nagyon halvànyan,de ott van a csík és nem képzelem oda. Elég sok vizet ittam ma,ez befolyàsolhatta a csík erősségét?
2017. máj. 22. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen befolásolja.
2017. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze befolyásolja, és igen lehetsz. Reggel tesztelj újra vagy pár nap múlva és látod, hogy erősödik vagy sem.
2017. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért biztosabb a reggeli első vizeletből. Holnap próbáld újra. És igen, lehetséges, hogy terhes vagy! Drukkolok!
2017. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
reggeli első vizeletből nem véletlenül tanácsolják. ilyenkor van a legtöbb hcg hormon de evés meg ivás után már kevesebb. biztos hülyén fogalmaztam de remélem van aki érti. a mai tesztek már napközbe bármikor kimutatja a pozitivat attol függ menyire érzékeny a teszt. de engem nem érdekelt menyire érzékeny maradtam az első vizeletnél az a biztos :)
2017. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!