Lehet-e terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeség volt, de most már nem ez a lényeg.


A vérzése előtt (amire jelenleg várunk, elméleben holnap, holnapután jönne meg) öt nappal történt.

Mindössze annyi, hogy egy pillanatra a bejáratához ért a pénisz. Nem ejakuáltam, előnedvet sem vettem észre, aztán rögtön elhúztam. Egy rövid csók ideje volt.


Én úgy gondolom, hogy csak az előnedvtől lenne lehetséges, de ha lett is volna, akkor sem kerülhetett volna a hüvelyébe.



2017. máj. 22. 07:02
 1/3 anonim válasza:

Hány éves vagy, kedves kérdező? Nem vagy kicsit éretlen az ilyen helyzetekhez? ;)

Na humort félretéve: Ha nem volt semmi, nem nagyon van valószínűsége annak hogy teherbe essen. Nem olyan egyszerű folyamat hogy csak odaúszik és kész, ha előváladékosan nyomod oda, akkor is annyira minimális lenne az esélye hogy terhes legyen. De azt mondtad az sem volt így szerintem nyugodj meg.

Ha nagyon aggódtok, javaslom a terhességi tesztet. Nem drága, de az eredmény megnyugtat

2017. máj. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugalom. Ennyitől senki sem lehet terhes.

Meg fog jönni neki. Ha meg késik, az attól lesz, hogy idegeskedik/idegeskedtek. Akkor teszteljetek majd és nyugodjatok meg.


A védekezés legyen szent, amíg nem tervezitek a babát.

2017. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Első vagyok...ha ennyitől menne, minimum minden fiatal 5 gyerekkel futkosna az utcán...
2017. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!