Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rózsaszín pecsételés a 26-ik...

Koncus kérdése:

Rózsaszín pecsételés a 26-ik napon! Szerintetek van esélyem babára? Kérlek írjátok le a tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm első napja április 28-án volt. (Mindig 4 napos a menstruációm és 28 napos a ciklusom - órára pontosan jön meg)

Peteérésem május 12-én volt, aznap is, és utána lévő két napban is többször együtt voltam a párommal.

2 hete fáj a mellem, 3 napja éreztem émelygést/hányingert (nem mondom, hogy ettől lehetett csak), illetve sokat szúr a petefészkem. A nem várt most lenne pénteken, 15 percenként járok pisilni, de ma (3 nappal korábban - 26-ik napon) rózsaszín volt a wc papír, de a bugyin semmi nyom.. pár órával később picit görcsölt a hasam, akkor a wc papíron élénk piros kissé vizes állagú vér lett (mintha vízfestékes lett volna) aztán órákig megint csak a rózsaszín folt a wc papíron.

Tesztelni nem akartam, hisz azt a nem várt után pár nappal javasolják először.

De szerintetek? Lehet esélyem, vagy ne is reménykedjek?


25/L


2017. máj. 23. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogyan szokott megjönni? Előző napokban van ilyen pecsételgetés, vagy egyből ömlik?
2017. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mindig egyből ömlik. Reggelre szokott megjönni, addigra be s szoktam készülni, szóval ezt nem tudom hova tenni. 12 éves korom óta menstruálok, de ilyen sosem volt. :(

Pont most, mikor babát szeretnék :(

2017. máj. 23. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nemre tippelnék, de kíváncsi vagyok, írd majd meg, mi lett.
2017. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyilván pont annyira lehetsz mint nem lehetsz.

Elvileg akár hnap már egy 10es teszt kimutathatja ha tényleg akkor volt a pé-d. Nekem semmi jele nem volt annak hogy beágyazódott (gondolom emiatt írtad hogy pecsételésed van, mert azt beágyazódási vérzésnek véled) Tehát nálam se vér se fájdalom viszont 11. dpo-n mutatta a 10es one step.

Igazából hányingered nem lehet emiatt még most, az inkább pszichés. Ha van is baba olyan pöttöm és éppen még beágyazódik. Nekem az nagyjából a hetedik héten lett a mellem meg mindig fájt pé-kor és mielőtt megjött akkor is de ezt te tudod neked hogy szokott lenni.

Pisilni is sokat jártam annak is inkább a ciklusbeli hormonális változáshoz van köze mintsem a terhességhez. (az majd a 16-20. hét után van)

Sokat nem vesztesz ha nézel egy tesztet akár hnap (már ha tartasz otthon 10es tesztet), bár nekem elhiheted ha most nem bírsz ki már 3 napot akkor a 9 hónap elég lassan fog majd eltelni :) Én is ilyen kis türelmetlenke vagyok.

Ha tippelgetni kellene szerintem babás vagy, de tipp nem tudom ésszerűen megmagyarázni miért inkább ezt választom.

Azért majd írd meg.

2017. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez inkabb area utal hogy meg fog jonni.

Nekem osszesen 2 vagy 3 alkalommal jott meg igy eletemben, hogy elotte pecsetelt.

2017. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia egy cipöben járunk. Aprilis 28 an jött meg és ma rozsaszines folyás. De akár mennyire is szeretném félek megint csalodni fogok. De persze drukkolok magunknak. Ird majd meg velem mi can én is irok bár mi is lesz.
2017. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sajnos megjött rendesen, csak pár nappal korábban.. nem szokott korábban jönni, de hát most ez van. Majd legközelebb.

Drukkolok, hogy neked ne jöjjön meg :)

2017. máj. 24. 12:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is megfog.Nem baj jövő hónapba ugyanitt :)
2017. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia 6-os vagyok. Na miujság veled nem sokára megint itt a nemvárt nap. Én már izgulok :)
2017. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! 6 napja volt elvileg peteérésem (remélem).. együtt voltunk mindennap, most mellfeszülésem nincs, most délután nagyon szúrt a bal petefészkem, de semmi egyéb nem történt. Próbálok nem tüneteket generálni magamon, meg nem stresszelek rá. Jön, amikor jönni szeretne :) Mi is akkor vagyunk együtt, amikor jól esik. Veled mizu?
2017. jún. 8. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!