Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a derekam,3 hete szédelgek...

Fáj a derekam,3 hete szédelgek, fáj az összes fogam vagy feszül, fene tudja. Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva eddig nem gondoltam rá, mert tök pontosan 30 napra megjött. Csak most olvasgattam erre arra és látom, ha megjön az nem jelent semmit...

A computerem ami elvileg a peteérést mutatja, mert hivatalosan arra van folyamatosan peteérést mutat 3 hete... Elvileg a HCG-re is úgy reagál mintha Pé lenne...

Lehet???


2008. okt. 15. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a komputer-ügy nekem elég gyanús... Szerintem, csinálj egy tesztet, hátha egy meglepi-baba van a dologban! :-)
2008. okt. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondolod? Iagziból akkor mindegy milyen tesztet csinálnék, mert akkor már vagy 5 hetes vagyok...

és akkor ehhez társult még tegnap, hogy érzékeny a mellem...

ja és mióta elment a menzeszem, azóta valami fehér izé folyik belőlem, sok!!! , de nincs szaga... Lehet inkább csak megfáztam? vagy valami fertőzés? Köszi a válaszokat!

2008. okt. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!