Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhesség után, kell...

Kémiai terhesség után, kell várni a próbálkozással?

Figyelt kérdés
Pozitív tesztek után öt napra negatív lett, és beindult a vérzés, aznap orvos már nem látott semmit, hcg vérből negatív. Ha késés után teszteltem volna, valószínű nem is tudtam volna róla... Szükség van várni valamennyi időt a próbálkozással? Köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 25. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell várni,de hozzá kell tennem hogy ilyen helyzetben én még nem voltam.
2017. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell várni, a legtöbb esetben a kémiai terhességet észre sem veszik, mert nem tesztelnek előbb, vagy nem tudják mire vélni a késést és ennyi. Próbálkozzatok nyugodtan.
2017. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell várni. Pont most volt nekem is így, 6 nap késésnél, dokim azt mondta, hogy hajrá, mert ilyenkor könnyebb is teherbe esni. Úgyhogy hajrá! ;)
2017. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én is így gondoltam, mert még kontroll ultrahangra sem kell mennem, viszont az asszisztensnő azt mondta várjunk két, három ciklust, így kicsit elbizonytalanodtam.
2017. máj. 25. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, lehet hogy nem figyelt annyira, csak azt tudta, hogy vetélésről volt szó. Az orvos adjon utasítást ne az asszisztens nő... szerintem. Tuti, hogy nem kell várni! ;)
2017. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó! :) Köszönöm! :)
2017. máj. 25. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor kellene várni, ha műtöttek volna.
2017. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csunya lenne. Dehogy kell várni, nekem sem kell pedig en 6hetesen veteltem.spontan..:)

Csak szedj vitamint foleg E vitamin es folsav!!

2017. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!