Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez nem lehet terhesség?

Ez nem lehet terhesség?

Figyelt kérdés

A barátommal eddig kétszer szexeltünk. Mindlettő alkalommal pharmatex + óvszerrel. Emellett kivette azelőtt hogy elment. Az óvszerben benne is maradt minden. Ez kb két hete volt, de most olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni (kb egy hét-másfél hét múlva kellene), illetve fehér hüvelyváladékom van, bár az mindig is volt, igazából ez a hasi bizsergés, vagy nem is tudom hogyan írjam le a fura. Más terhességi tünetek egyáltalán nem jelentkeztek.

Ez ugye nem lehet terhesség? Igyekeztem a lehető legjobban védekezni, de nem tudok emiatt aludni, mert "mivanha"....


2017. máj. 25. 02:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Második alkalommal kétszer történt, kb. egy óra után az első előtt aznap. Akkor is kivette, illetve óvszer+pharmatex. De most olvastam, hogy ez az érzés lehet terhességi tünet, és rettenetesen meg vagyok ijedve.
2017. máj. 25. 02:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasi bizsergés? Max. 2 hetes lehetsz, de te hasi bizsergést érzel, ezért te már terhes vagy? Pharmatex + óvszer, ami ki sem lyukadt, és pharmatex meg óvszer mellett kivette azelőtt, hogy elment. Ezt te sem gondoltad komolyan, hogy terhes lehetsz, mert te beképzeled magadnak? Jézus te hány éves vagy? Vagy komolyan ennyire sötét vagy? Vagy ez csak egy vicc?
2017. máj. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasi bizsergés lehet olyan tünet is, hogy beképzelsz dolgokat, mint például a terhességet és így reagál a tested. Vagy valami betegség. Vagy akár gyomorrontás is :D ha ilyen hülye vagy ne szexelj :D
2017. máj. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy írjam le. Feszülő érzés, mint mielőtt megjön. Nem állítottam hogy terhes vagyok, csak rettenetesen félek ettől egy okból kifolyólag. :) Ne adj Isten hogy az legyek.
2017. máj. 25. 04:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodjál le, nem lehetsz. Óvszert használjátok es ne lyukadjon ki. A nagy idegeskedesed miatt lehet előbb jön majd meg azért faj a hasad.
2017. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!