Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A dohányzás mennyire befolyáso...

A dohányzás mennyire befolyásolja a teherbeesést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) tehát a kérdés hogy a dohányzás mennyire befolyásolja a teherbe esést? Esett így valaki teherbe? Mennyi idő után? Párja is dohányzott?

mielőtt bárki leszólna, nem szeretnék még gyereket és terhes sem vagyok, sőt még kapcsolatom sincs most :D csak puszta kíváncsiság mert sokmindent hallottam már erről:)) köszönöm a válaszokat :))


2017. máj. 27. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Csak a pozitív tesztnél tettem le a cigit, második hónapban lettem terhes, párom nem dohányzik. 25 éves voltam.
2017. máj. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Mindketten dohányzunk, 2. vagy 3. hónapban, akkor még annyira nem figyeltem rá, hogy mikor jött össze.

Sőt, elvileg már terhes voltam, amikor egy elég durva 10 napos nyaraláson voltunk, volt ott minden, ami nem egészséges.

Orvosnak utólag jeleztem, ő csak megvonta a vállát, hogy tökmindegy, akkor még nem okoz semmi bajt, hiszen a vérkeringés se kapcsolódik össze.

2017. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ritkán dohányoztam aztán már épp fel adtuk egy csomo orvos azt mondta,hogy soha nem lehet gyerekem a hormon betegség miatt. Aztán egyszer csak megtörtént a csoda. Pozitív lett a tesztem.aznap már nem gyújtottam rá
2017. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönön hogy válaszoltatok:)) igazából én is dohányzom és biztos hogy nem tudnám vele mérgezni a csöppséget és nem is fogom ha egyszer oda kerül a sor:))) természetesen ment a zöld kezecske mindenkinek:)
2017. máj. 27. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindketten dohányoztunk,első hónapban sikerült. Természetesen a pozitív tesztnél azonnal leraktam. Mostanában néha megkívánom,de most meg szoptatok,úgyhogy azért nem cigizek...
2017. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!