Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 nappal a nemvárt előtt...

2-3 nappal a nemvárt előtt jelentkező mellérzékenység jelezhet babát?

Figyelt kérdés
Eddig minden hónapban már félidő (peteérés) után elkezdtek fájni a melleim. Ebben a hónapban viszont csak tegnaptól érzem, hogy bal oldalt érzékenyebbek. Kb. 2-3 nap van még a nemvártig. A nap folyamán megjön érzésem is van. Reménykedhetek még vagy sima menzesz lesz ebben a hónapban?
2017. máj. 28. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
50-50%, de ezt te is tudod.
2017. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2017. máj. 28. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban figyeled magad, lehet, hogy eddig is ilyenkor kezdett fájni, csak nem kerested a jeleket. Majd a teszt megadja a választ.
2017. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt a gyanús, hogy már a mensi napja előtt voltam és akkor kezdett el fájni.

De azért ez nem tuti.

Elsőnél semmi ilyesmi nem volt.

2017. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Masok tapasztalata nem szamit mert minden szervezet mas! Nekem 3 terhessegbol 1-nel volt, 2-nel nem. Elorebb vagy ezzel? :)
2017. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Kétesélyes a korai tünet, de azt tapasztalom, hogy főleg többedik terhességnél már előbb kapcsolhat az ember lánya a gyanús jelekre. Én is így voltam, bár csak akkor igazolódik be mindez, ha utána pozit tesztelsz, hogy na ugye, akkor azért éreztem ezt meg azt... lehet, h veled is így lesz. Nálam ez a gyanús dolog az volt, hogy a peteérésen kívül, az utolsó héten ismét elkezdtem érezni hasszurkát, aztán mikor már többször is éreztem, gondoltam, mi van, megint peteérésem lenne?! Dehát az nem lehet... később már nem csak egyik, hanem másik oldalon is. Ilyen SOHA nem volt, csak a peteéréskor éreztem ilyet, és mindig csak az egyik oldalon. Ja és pár nappal nemvárt előtt mensi-szerű érzés, több alkalommal, rövid ideig. Na ez meg főleg soha az életben nem volt, csak mikor már rendesen megjött, azután!!! Tehát nekem "mindjárt megjön" érzésem soha nem volt! Na és nemvárt napján halvány pozi lett... meg ez az elérzékenyülés is... nem vagyok érzelgős, de hogy kiskutya láttán könnybelábadt a szemem, meg gyereknapon, idegen gyerekek ugrabugrálása, látva, hogy örül mindegyik az ugrálóváron, majdnem elbőgöm magam... hááááát ezek voltak nekem a gyanújelek :D:D:D
2017. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!