Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a teszt ablakban...

Szerintetek a teszt ablakban rózsaszín vagy szürke a csík? Remélem jó a link.

Figyelt kérdés

[link]


Facelle teszt. A tegnap délutánin nem volt semmi, ezen van, de sokan írják, hogy mindig előjön egy halvány csík. Én nem tudom eldönteni, kicsit rózsaszínesnek tűnik. Nemvárt előtt vagyok, az első terhességemet már a 9.dpon kimutatta a régi facelle teszt.


2017. máj. 30. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pozitív. Tesztelj holnap is.
2017. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megnézted. Természetesen majd később csinálok másikat.
2017. máj. 30. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerve ezt a tesztet, szerintem ebből még bármi lehet.
2017. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt a konkrét tesztet nem ismerem, de halvány pozit mondanék, főleg, hogy ilyen korán teszteltél. Ha pár nap múlva erősödik a csík, akkor tuti. :) A kérdésre válaszolva szerintem rózsaszín.

Drukkolok!

2017. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Meglátjuk! 😊
2017. máj. 30. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én első tesztem ilyen volt, aztán kb 5 nap múlva olyan erős, mint a kontrollcsík.

Februárban született.

Halk gratula.😀

2017. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso, te is rozsaszinnek latod? Mondjuk azt elfelejtettem irni, hogy ez idon tul lett ilyen, azert ketelkedem benne. Gratulalok a babahoz!
2017. máj. 30. 19:49
 8/8 A kérdező kommentje:
A ma reggelin semmi nincs, úgyhogy ez csak a tesztcsík helye ezek szerint. Régen tényleg jobb volt a facelle teszt.
2017. máj. 31. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!