Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés növelésére milyen...

Teherbeesés növelésére milyen gyógynövény teáját érdemes fogyasztani?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Maca Vibe Perui Zsázsa. Bár ez nem tea, tabletta formájában kapható.
2017. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz amíg nem vagy kivizsgálva semmilyen teát nem iszol, mert csak többet árthatsz mint használsz... Ha hormon gondod van gyógyszer kell nem tea ... 7évig vártunk a csodára én is teáztam 2 hónapig, de a ciklusom megőrült tőle... meg nem egy ismerősömet zavarta be a minden féle gyógytea. Palástfű és cickafark, azt se mindegy mikor issza az ember... tudni kell a pontos ovu időpontját is. Egy dokival többre mész :)
2017. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért is tettem fel itt a kérdést, mert az interneten is mindenfélét olvastam, egyik ezt írta, a másik meg azt.
2017. jún. 1. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A teák nem csodaszerek. Használnak, ha tudod, mi a problémád. Ha nem, és úgy iszod árthat is.

Nekem kicsit alacsony volt a progi szintem, így a palástfű teát segített. Ha neked nem ez a baj, a tea eltolja a ciklust.

Előbb tudd meg,mi a baj! Ha van egyáltalán. Mióta szeretnél babát?

2017. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak pár hónapja próbálkozunk, de mivel pajzsmirigy problémám van és fiatal sem vagyok, lehet, hogy nem fog könnyen összejönni. Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hátha kicsit segíthetek evvel is. Annyira nem ragszkodom a gyógyteához, csak ha tényleg nehezen akar összejönni.
2017. jún. 1. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!