Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap volt az elso inszemem,...

Tegnap volt az elso inszemem, azt nem mondanam, hogy fajdalommentes, egesz nap voltak kisebb alhasi fajasok de nem veszesek, de ma delutanra mar elkezdett nagyon fajni a hasam, a mehem es volt egy kis barnas folyas. Mi valthatja ki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megsértett egy kicsit a doki a katéterrel. Nekem múlt héten volt az első inszemem, de én semmit nem éreztem sem közben, sem utána. Hívd fel a dokid, hogy ez normális-e, szerintem. Drukkolok, hogy sikerüljön! Hol csinálták neked?
2010. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod, en is arra gondoltam, hogy talan megsertett valamit, mert a beavatkozas kozben is lattam egy veres vattat, de ha'Istennek ma reggelre mar elmult a fajdalom.Nagyon remelem nem okozott maradando karokat :(

Kolozsvari vagyok, itt is csinaltak az inszemet, sajnos nem az en dokim vegezte el mivel o egy konferencian volt azokon a napokon, mergemben tegnap fel is hivtam es elpanaszoltam a felelmeimet neki. Sokat nem ertem el vele, de legalabb kiadtam a mergemet...

Valoszinu, hogy a kovetkezo beavatkozasom mar lombik lesz es azt mar Magyaro-n szeretnem csinalni (itt nagyon draga, 3000-3500 Euro), esetleg tudnal ajanlani jo klinikat?

2010. máj. 18. 08:28
 3/13 A kérdező kommentje:
Elore is koszi!
2010. máj. 18. 08:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia, én Nagyváradi vagyok, nekem az elsö inszemem Budapesten lesz jövö hónapban. Az alhasi fájások azok 1-2 napig tartanak a beavatkozás után, én igy tudom, remélem már jobban vagy és sikerülni fog.Pihenyél sokat. Megkérdeszhetem menyit fizettél az inszemért? Magyarországon is drága a lombik program ott is 3000-3500 euroba kerül.
2010. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz baj, szorítok neked,hogy ne kelljen a lombik. Én Tapolcára járok, itt ingyen van az első 5 inszem, csak a gyógyszereket kell fizetni, nekem az eddig 3600 Ft volt. Az elő 5 lombik is ingyen van, ott is csak a gyógyszereket kell fizetni, az húzósabb, 100000 Ft körüli összeg. De azért nem olyan sok,mint nálatok! Budapesten is van több intézet, ott azt hiszem egyedül a Kaáli intézetben kell mindent fizetni, oda ne menjetek! Sok sikert! Első voltam.
2010. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utólsótól megkérdeszhetem miért nem jó a Kaáli intézet Budapesten, a nagyváradi lány vagyok és nekünk ott lesz az inszem...
2010. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak mert én úgy tudom, hogy az nem államilag támogatott, tehát az inszemért is (nem csak a gyógyszerekért) és a lombik kezelés teljes költségeiért fizetni kell. Máshol ezek ingyenesek, sztem nem mindegy. De természetesen szakmailag ugyan olyan képzettek, eredményesek, mint a többi meddőségi centru, nem ezért írtam,hogy nem ajánlanám, csak anyagi okokból. Első voltam.
2010. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, csak most látom, hogy akkor ti nem is Magyarországon fizetitek a TB-t, úgyhogy akkor valószínűleg nektek mindenhol fizetnetek kellene. :( Akkor végülis mindegy, melyik intézetet választjátok. Bocsi, kicsit elnéztem! És sok sikert mindhármunknak! :)
2010. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, igen sajnos nekünk nem támogatot ugyhogy fizetünk érte, ezért is remélem hogy az inszem sikerülni fog, mert a lombik az nagyon drága, szurkolok mindenkinek, meglátjátok nemsokára babások leszunk ...
2010. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok ujra.

Elsosorban koszonom a valaszokat, masodsorban en is valaszolnek a 09:36-os kerdesre: a gyogyszerek (closty es menopur) 300 Ron volt es a a beavatkozas 100 Euro. Szamunkra ez egy megfizetheto ar, viszont a lombik egy kicsit mar sok. Egyik ismerosom tavaly lombikozott Szegeden es azt mondta, hogy ossz-vissz 1500 Euroba kerult. Ahhoz kepest, hogy itt 3500...

Ti miert iszemeztek? Es Pesten mennyibe kerul? Es milyen vizsgalatokat csinalnak elotte, egyaltalan ott kell azokat is megcsinalni? Nem lehet itthonrol vinni a vizsgalatok eredmenyeit?

(bocsi, hogy ennui kerdessel bombazlak, csak nagyon erdekel Magyaro.-on hogyan mukodik ez az egesz)

2010. máj. 18. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!