Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HCG-Line-al teszteltem aktus...

HCG-Line-al teszteltem aktus után 15 nappal. Reggeli első vizelet csont neg. Délutánra viszont ott egy nagyon halvány rózsaszín csík ugyanazon a teszten. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy a reggeli teszteden jelent meg a csík délutánra? Mert így nem számít, elvileg 10 percen belül kell leolvasni az eredményt, utána már nem érvényes.

Egyébként 15 nappal a megtermékenyülés után már ki kéne mutatnia a tesztnek, szerintem nem vagy terhes, de ha nem jön meg, akkor csinálj még tesztet.

2011. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet.
2011. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva a használati utasításra, hogy az időn túli csíkot nem kell figyelembe venni. Ha baba van akkor azonnal kijön csík ahogy szívja fel a vizeletet a teszt. Tapasztalatból mondom mert a 2.al vagyok terhes és csináltam már sok-sok tesztet.
2011. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért nem teljesen igaz. Nekem sem jött ki, 10 perccel később ránéztem nega volt. Este halvány, de látható csík. Rá két napra már időn belül is ott volt!

Most már 27 hetesek vagyunk!:)

Nem mondom,hogy mindenkinél babát jelent az időn túli csík, de kizárni sem lehet teljesen!

2011. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap veszek újabb tesztet, és holnapután reggel megcsinálom.
2011. szept. 22. 20:32
 6/7 A kérdező kommentje:
A 38. napon megjött. Nem lett baba.
2011. okt. 3. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Sajnálom de semmi baj,új hónap új esély! :)

2011. okt. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!