Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Basszus! Lehet teherbe estem?

Basszus! Lehet teherbe estem?

Figyelt kérdés
máj.15 utolso mensi elso napja(ekkor jott meg utoljara)máj.27-voltam együtt a pasasommal(nem használtunk gumit)még csak a 18.napon vagyok elvileg 10 nap mulva kellene megjönnie.Ugye megfog?
2017. jún. 1. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akinek annyi esze van csak, hogy védekezés nélkül szexel, az számoljon a következményekkel...
2017. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az időzítés tokeletes a babához..drukkolok hogy ugy legyen ahogy szeretned. Hany eves vagy? Remelem nem a felelitlen 16 evesrk csoportjába tartozik es nem abortusz lesz a vege a " nem használtunk gumit" dolognak, mert aki nem akar gyereket az rendesen védekezik!
2017. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Basszus!Lehet.
2017. jún. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat, termekeny idoszakban vedekezes nelkul szexelni nyilvan tudod mit jelent. Vagy ha nem, 8-9 honap mulva megtudod ;)
2017. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehetséges.

Most miért tudsz számolni és akkor miért nem? (Ha feltétlenül naptár módszert akarsz használni)

Most miért gondolsz a gumira és akkor meg nem?

Most miert gondolsz a terhességre és akkor, olyan körülmények között meg nem.

2017. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 babyboom567 ***** válasza:
69%
Tökéletes időben voltatok együtt a babához.Szerintem terhes vagy.
2017. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy terhes vagy, de mi ezt nem tudjuk biztosra mondani. Tudod, valakinek évek alatt se sikerül, valakinek meg elég ha csak ránéznek.

Persze az lényeges, hogy kivette-e vagy beléd ment?

Eseményutáni tablettát miért nem vettél?

2017. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha elment benned akkor igen, ha kihuzta időben akkor van még remény. Egyébként attol függ mennyire vagy termékeny tipus nem mindenki kapja be a legyet egyből akkor se ha belé élveznek.
2017. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jah elöttem szólóhoz csatlakoznék esemény utáni tabletta.... reméljük nincs baba ez legyen tanulság ha most meguszod
2017. jún. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

AZ ilyenek szaporodnak... a normális emberek meg nem mernek gyereket vállalni.


Lehet, hogy "megfog". Mármint a baba, jól megmarkol majd...

2017. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!