Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 42-43 évesen mennyi ideig...

42-43 évesen mennyi ideig tartott teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Volt mar ilyen kerdes, volt aki azonnal, voltak par honapos probalkozok es egy even tuliak is. Szoval ez egyreszt nem mervado mert Rad nezve nem segit hogy valaki hamar mert lehet Neked ket ev lesz. Masreszt akkora a szoras hogy nem leszel okosabb 10-12 peldatol.
2017. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
40 évesen nekem elsőre, de van ismerősöm, akinek kb. 5 éve nem jön össze (sehogy, pedig lombikoznak is), ő 42, ráadásul elvileg mindketten teljesen egészségesek.
2017. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Miért akar mindenki 40 fölött szülni? Őszintén érdekel a válasz.
2017. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi közöd hozzá?
2017. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

húzzam le magam a wc-n,mert elmúltam 40 éves?

egyébként a harmadik gyerekünk lenne.

Akkor van akinek még ebben a korban is sikerül?

2017. máj. 26. 00:45
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Apukámnak új párjával lombikkal sikerült 40 felett (sajnos előtte a nőnek sehogy nem sikerült terhesnek maradnia... mindent kivizsgáltak nem derült ki a gond a hosszú évek alatt.)


Az meg, hogy miért akarnak 40 felett? 95%-ban azért mert első baba lenne és eddig nem jött össze sehogy és a remény hal meg utoljára.


4% mert még egy harmadik baba beleférne és nagyon szeretnék.


1% na rájuk már fura szemmel nézek én is, akik elvből úgy gondolják, hogy akkor kell szülniük és pont. Nyilván nem ítélem el őket, ha nekik így jó ám legyen. Csak annyiban nézem őket fura szemmel, hogy azt a gyereket fel kell nevelni, és mire elvégzi az iskolát már majdnem 60 éve lesz az anyuka és apuka, ami manapság már hogy is mondjam... fél lábbal a sírban és akkor az unokákat kb meg se élik. Sajnos a mostani generációk akárhogy is nézem már nem fognak olyan sokáig élni. Így én kicsit furának tartom olyan sokáig várni :S De ez az én véleményem.


Mi is úgy tervezzük, ha valaha is lesz harmadik gyerekünk akkor az 40 közel és csak, ha nagyon szeretnénk és megtehetjük.


( a százalékokat csak random hasraütésre alapozva írtam én így látom :) )


Senkit nem akartam megsérteni, és mint írtam nem ítélkezek, mert nem tudhatom milyen okok vezettek odáig. És amúgy is becsülendő, ha valaki idősen is meri vállalni a nagyobb kockázatok mellett, hogy márpedig ő anyuka lesz!


Sok sikert mindenkinek.

2017. máj. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 eve probalkozunk. Tobb veteles es egy mehen kivuli az eredmenye. Ma mar 45 vagyok es feladtuk. Szval ezzel nem tudom mennyire hasznos infot adtam. Vkinek sikerul egybol van akinek evek alatt sem....ez van...
2017. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38 vagyok es en is szeretnenk igenis 4.ik babat en sem ertem miert ne lehetne 40 fele is szulni ???!!!! kerdezo a kerdesedre valaszolva lehet hogy nehezebben jon osze mint p,l 20 evesen de ez igazan nem mervado lehet elsore oszejon! ha igazan szeretnel babat alljatok ra a dooogra es jonni fog o ha akarjatok!!
2017. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a bíztatást.

nem számítok könnyű "menetre",mert a második is nehezen jött össze.

7-es,petesejt donorral nem akarsz próbálkozni?

2017. máj. 26. 18:29
 10/10 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. Nem . Mert menet közben kiderült hol a hiba. És megbeszeltuk ha termeszetes úton nem jon ossze akkor nem lesz babank. Sajnos a paromnal vannak gondok...
2017. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!