Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megjött a csaj menstruációj...

Ha megjött a csaj menstruációja lehet terhes?

Figyelt kérdés
Az aktus után 15 nappal ( nem élveztem el benne ) csinált terhességi tesztet ami negatív lett. Másnap pedig megjött a vérzése igaz 6 nappal hamarabb. De aztmondta szokott így lenni nála. Lehet ebből terhesség?

2017. jún. 4. 12:57
 1/3 anonim válasza:
Nem
2017. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha aktus után 15 nappal csinálta, de mondjuk nem egy nagyon érzékeny teszttel, akkor egyáltalán nem biztos, hogy száz százalékos eredményt mutatott. Van, akinek csak később mutatja ki a teszt.

2. Terhesség mellett is ritka esetben előfordulhat menzesz, csak az másabb, mint a rendes. Rövidebb ideig tart és nem olyan erős, inkább barnázgatás.


Szóval ha megjött neki rendesen, rendes, élénk vérzéssel és annyi napig tart nála, ahogy szokott, akkor nem valószínű, hogy terhes.

De ha nem olyan lesz a vérzése, mint szokott, akkor bizony érdemes megismételni a tesztet.


Illetve némi jó tanács. Ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek! Illetve a csajnak nem ártana az össze-vissza menzeszével orvoshoz fordulnia!

2017. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Nekem normális vérzésem volt. A következő havi késett .teszt pozitív. A Nőgyógyász 9 hetes terhességet állapított meg ami azt jelenti hogy menstruálciókor már 5 hetes terhes voltam
2017. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!