Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet terhes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet terhes a csaj egy kézi kielégítéstől? Tudom hogy hülye kérdés de azt mondják elvileg lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 2 hete egy lányt kézzel elégítettem ki.És nem nyúltam fel neki csak kicsit ,és az a gond hogy előtte pisilni voltam és hát elfelejtettem kezet mosni.Nem nyúlt lentre a csaj. De félek hogy kicsit az izgalomtól előváladékos volt a peckes aztán valahogy pisilés közben a kezemre kerülhetett ,nem tudom mert nem emlékszem,de szerintem nem volt nedves a kezem. Utána a csaj még ruhában volt és úgy nyúltam hozzá ,nem tom ez mennyire mosná le a dolgot a kezemről .utána felnyúltam neki .És később kezdtem el gondolkodni hogy ettől ugye nem lehet terhes .Tudom hogy buta kérdés de így elsőre mintha lenne benne valami,olvastam it az oldalon hasonló sztorikat de annyival voltam más hogy én csak pisiléskor nyúltam a peckeshez .Van aki járt már így és tud mesélni ?Szerintetek az én esetemben megtörténhet hogy gyerek lesz ?Normális kérdéseket szeretnék várni,tudom kicsit hülye a kérdés de parázok
2017. jan. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetetlen. A spermák egy idő után elpusztulnak a levegőn, és nem is biztos, hogy a farkadról akár egy kis mennyiség is a kezedre került volna. Wc után azért kezet moshatnál, főleg szex közben, mert fertőzést kaphat így a barátnőd.
2017. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem nulla szazalek 😉
2017. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ahh most kicsi megnyugodtam ,tanultam a dologból máskor jobban fogok figyelni
2017. jan. 2. 21:50
 4/5 tttssj ***** válasza:
Valóban hülye a kérdés. Nyugi kizárt, hogy teherbe ejteted volna.
2017. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A spermàk a levegőn elpusztulnak, szóval nem lehet terhes.

A másik dolog meg, hogy a lányok pisilnek... a fiúk meg pisálnak.

2017. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!