Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérnétek hormonvérvetelre...

Kérnétek hormonvérvetelre beutalót?

Figyelt kérdés

1 hónappal ezelőtt spontán elvetéltem. 6 hetesen indult meg, de elotte 2 nappal vettük eszre h a petezsák 3,5mmesen megállt a novekedesben.


Nezetnetek hormonokat? 1 vetélés


2017. jún. 4. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem szükséges most még hormon vizsgálat.
2017. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nézetnék. Pajzsmirigy gond okozhat ilyen korai vetélést és egy egyszerű vérvétellel ki lehet szűrni. Veszítenivaló nincs. Az más kérdés, hogy az orvos hajlandó lesz-e adni beutalót.
2017. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen fogunk nezetni. Na de veteles utan alapbol felborul kicsit a hormonháztartás es én ugy tudom erdemes várni 2-3 hónapot h ezek vissza álljanak es valóa eredményt kapjunk. Erted?:) szval persze. Kerunk mindenkepp vizsgálatot.:)
2017. jún. 4. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem kevés pénzt perkáltam már ki neki 2014 ota így fog adni, de egyébként fél éve rendben volt meg minden. A pajzsmirigyem
2017. jún. 4. 21:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elobb elküldte. Szóval a pajzsmirigyem tavaly tavasszal neztuk az is jó volt
2017. jún. 4. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem azt mondtak szuksegtelen. A az elso 5-6 hetben a terhessegek 25%-a megszakad, nem tud rendesen beagyazodni illetve termeszetes szelekcio. A kovetkezo terhessegemnel minden rendben volt (veteles utan 3 honappal lettem ujra terhes)
2017. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Az orvosom említette is h lehet h addigra teherbe is esek mire odajutnánk. Hat jo lenne
2017. jún. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!