Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már van gyerekem, lehetsége...

Ha már van gyerekem, lehetséges, hogy mégis el van záródva a petefészkem és azért nem jön a kistesó?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok 5 clostis hónapon, 1 éve várjuk a kistesót, de hiába. Most mi kövekezhet átjárhatósági vagy inszemre küldenek? A férjem eredményei jók.
2010. máj. 18. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehetséges. Szerintem átjárhatóságit kellene nézni. Az orvosod mit mond?
2010. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy nem kell, mert már van egy babám (másfél éves). Akkor szerinted mégis kéne?
2010. máj. 18. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem válts orvost!!Ez nem a gyerek függvénye,h el van záródva vagy sem.Nekem elvolt nem is egyszer a 2.hsg után lett rá 2-hóra még egy átjárhatósági és lám megint elvolt záródva!!Nekem azt mondta az orvosom,h hiába csinálja meg az átjárhatóságit lehet,h 1hét múlva megint elzáródik.Így mentünk lombikra egyből!Most szeretnénk 2.babát de lehet megint lombik lesz belőle ha nem jön össze.Ezt ki kell zárni,h ez miatt esetleg nem jön össze.De ezt az orvosnak tudnia kellene!!!
2010. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, most sokat tanultam belőle! Hát akkor most számomra kiderült, hogy fél éve lehet feleslegesen szedek gyógyszert és kapok tüszőrpei injekciót. )))-:
2010. máj. 18. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Igen, szerintem mindenképpen kellene. Kicsit ledöbbent, hogy ezt mondta az orvosod... Bármi történhetett közben, akárcsak egy felfázás, gyulladás, ami miatt elzáródott a petevezeték.

Addig is próbáld ki a barátcserje kapszulát (van többféle, pl. a Premens, vagy gyógynövény boltokban kapható), nagyon sokszor segít!

2010. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!