Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az ovu teszt első pozi...

Ha az ovu teszt első pozi napjáig vagyunk sűrűbben együtt, akkor elvileg a lány hímivarsejteknek több esélyük van az érett peteselyttel találkozni, nem?

Figyelt kérdés
Mindketten kislányt szeretnénk, és legalább pár %-kal emelnénk az esélyeinken. :)
2010. máj. 18. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát elvileg igen.Na de gyakorlatban az már más kérdés!

Sajnos ezt pontosan nem lehet megmondani, mert ha van egy szuper kitartó fiú hímivarsejt akkor a fiú hímivarsejtnek picivel több esélye van mert gyorsabb! :)

2010. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed mostmár 50-50%!Pozitív ovu előtt nagyobb a kislányra!De szorítok egy csajsziért!!!
2010. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mostmár? Ezt mire írtad? Amúgy köszi! :)
2010. máj. 20. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó vagyok!Én úgy tudom,hogy peteérés napján 50-50% az esély arra,hogy fiú lesz vagy lány!Ha peteérés előtt 1 nappal van szex a fiú spermák gyorsabbak a lány spermák lassabbak (ugyebár a spermák 72 órát "élnek"!Tehát mire megérik a pete lány spermák pont akkor érnek oda mikor kell,de ezt inkább nem írom le,hisz biztosan olvastad már 1000 helyen!
2010. máj. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igen, valóban olvastam már 1000+1 helyen, csak megerősítést kértem, hogy az ovu teszttel is jól "párosítom" a logikámat. :)

2010. máj. 21. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!