Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent valamit, ha a teszt...

Jelent valamit, ha a teszt azonnal pozitív lesz?

Figyelt kérdés
Ha nem kell várni az eredményre, hanem rögtön látszik.

2017. jún. 6. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen tesztet csináltál, de az enyém azonnal pozitív lett, és az volt ráírva, hogy a pozitív azonnak, a negatív pár perc múlva értékelhető. De egyik sem hosszabb idő múlva. Tehát ha a teszted rögtön pozitív lett, az jót jelent, gratulálok!
2017. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy terhes vagy
2017. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azonnal nagyon erős pozitív lett. Akkor már 10 napot késett.
2017. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 napos késés után délutáni pisiből lett azonnal pozitív. Nem is volt kérdés mi a helyzet. Valószínűleg már olyan régóta késett, hogy már nagyon magas volt a hcg koncentrációja. Örülj, hogy nem kell vadászni a csíkokat.
2017. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon kivul hogy terhes vagy, semmit.
2017. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

azt h terhes vagy, mért mire számítasz?:)

nekem 12 dpon időntul volt 3 pozi tesztem, nagyon halványak, másnap időnbelül halvány es 15dpon egyből erős pozi. terhes voltam

2017. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyan valaszokra gondoltal, hogy ikrek, vagy hogy kisebb az esely a vetelesre, de egyik sem igaz. Tesztfuggo es szervezetfuggo, ennyi :)
2017. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam semmilyen válaszokra, kíváncsi voltam csak. Azt hittem van összefüggés a hcg szint és az eredmény megjelenése között. Köszönöm!
2017. jún. 6. 19:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a ket dolog között de ezt a legtöbb teszt tájékoztatója le is írja ! 780-ás HCG szinttel totál halvany volt a tesztem ! A doki mondta hogy erre nem kell adni ! A teszt csak a jelenlétet mutatja a mértéket nem , arra a vérvétel van '
2017. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!