Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után negatív?

Pozitív teszt után negatív?

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken kellett volna megjönnie, csütörtökön már szép pozitívat teszteltem. Ezután minden nap csináltam egyet, rossz érzésem volt, szombattól elkezdtek halványulni,de vasárnap délután még pozitív volt a 25-ös, hétfőn reggel meg már negatív. Görcsök vannak, de enyhék, folyás, vérzés semmi. Elhalt a terhesség? Szerdán megyek dokihoz, de addig érdekelne kivel fordult elő ilyen? :(

2017. máj. 23. 07:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a menszesz elött teszteltem 1 nappal pozi lett, teszteltem a nemvárt napján is reggel az nega lett, du sajnos megjött a menszeszem, gondolom kémiai terhességem volt.Kívánom h neked baba legyen!:)

2017. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már szinte semmi esélyt nem látok rá. Furcsa az egész, valahogy éreztem, hogy baj van, azért ismételgettem. Ha nem tettem volna, még lehet azt gondolnám, hogy minden rendben....
2017. máj. 23. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
az elhalt terhességet szokta erősebb görcs és vér vagy egyszerü kis barnázás. tapasztalat. 10 hetes voltam amikor volt 3 csepp barna folt a bugyimon sirtam hogy elveteltem de mindenki nyugtatott hogy nincs semmi. egy héttel rá a doki látta a babát de szívhang már nem volt
2017. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom. :( De akkor vajon nálam miért nincs semmi? Vagy lehet pár napon belül beindul. Orvos előtt csak találgatni tudok. Nagyon lassan megy az idő...
2017. máj. 23. 09:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég gyakori. És sokszor előfordul, hogy nem indul meg a vetélés, ezt hívják missed ab-nak.
2017. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ha jól sejtem, ha nem indul be magától művi befejezés lesz a vége? Tudom, majd a doki megmondja.. :(
2017. máj. 23. 09:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért ezt nehezen tudom elképzelni. Többször volt vetélésem..de mindig pozi volt a teszt. Sőt spontán vetélés után is nézték hetente a hcg-t és még akkor is 500 majd egy hétre rá 100 volt. Ami szép pozi teszt lett volna. Sztem menj dokihoz minél hamarabb. Hány hetes vagy?
2017. máj. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanazon hét napjairól beszélünk? Tehàt csütörtökön pozi, következő hét hétfő negatív? Ebben az esetben kémiai terhességre gyanakodnék. Elindult valami, de fel is szívódott. Sajnos az esetek többségében előfordul csak sokan arra gondolnak hogy késett pàr napot a menzesz.

Még ne gondolj rögtön műtéti befejezésre, még negjöhet, amivel együtt kitisztulsz.

2017. máj. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Holnap délután megyek az orvosomhoz. Múlthét pénteken volt a nem várt napja, csütörtökön már szép pozitív volt a teszt. Aznap és pénteken már erős terhes tüneteim voltak, amiken meg is lepődtem, a kislányommal később kezdődtek jóval. Pénteken a tesztek tovább erősödtek. Szombattól viszont kezdtek halványodni,többet is csináltam, berendeltem netről...Vasárnap még pozi volt,de már jóval halványabb. Hétfőn pedig negatív. Elkeseredtünk. Sem vérzés, de még folyásom sincs, görcsök ritkán, enyhék, inkább a bal oldalamon. Értetlenül állok a dolog előtt.
2017. máj. 23. 10:56
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedem, ha már sajnos így alakult, hogy magától távozik.
2017. máj. 23. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!